Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині СБУ викрила працівників "Ощадбанку", які несанкціоновано внесли зміни в автоматизовану систему банку та заволоділи державними коштами у сумі 900 тисяч гривень

Рівненська область 30-січ, 2012, 08:549 prov 1 062
На Рівненщині співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність завідуючої касового вузла та головного бухгалтера обласної філії АТ “Ощадбанк”, які, втрутившись в автоматизовану систему цієї фінансової установи, заволоділи державними коштами в сумі 900 тисяч гривень.
Встановлено, що у листопаді 2011 року завідуюча касового вузла, маючи право доступу до інформації, яка обробляється в комп’ютерах філії, діючи у змові з головним бухгалтером, несанкціоновано внесла завідомо неправдиві дані щодо отримання від одного з регіональних відділень банку надлишків готівкових коштів. Про це Провінційці повідомили з прес-центру СБ України.
Зловмисниця, використовуючи пароль для входження в операційну систему банку своєї підлеглої, без її відома та без фактичного надходження коштів, несанкціоновано сформувала в електронному вигляді видатково-прибутковий касовий ордер щодо здійснення банківської операції. У результаті чого незаконно отримані кошти у сумі 900 тисяч гривень було переведено правопорушницями у готівку та витрачено на власні потреби.
16 січня ц.р. слідчим відділом УСБУ в Рівненській області стосовно двох службових осіб обласної філії банку порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.362 (несанкціоновані зміни інформації, яка обробляється в ЕОМ (комп’ютерах), вчинені особою, яка має право доступу до неї, за попередньою змовою групою осіб) Кримінального Кодексу України.
Триває слідство.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору