Рівне:

Створення та просування сайтів

Операція «Пасажирський перевізник» на Рівненщині б’є точно в ціль

Рівненська область 03-лют, 2012, 14:149 prov 1 058
Державтоінспекція області з метою забезпечення безпеки перевезення пасажирів на території Рівненщини протягом 10 днів проводила комплекс організаційно-профілактичних заходів по недопущенню ДТП за участю пасажироперевізників. В рамках проведення даних заходів перевіряли зміцнення транспортної дисципліни водіїв транспортних засобів, що використовуються для пасажирських перевезень та підвищення технічної готовності автобусів в зимовий період, а також перевіряли підприємства, що надають послуги по проведенню передрейсового технічного та медичного контролю. За період операції працівники ДАІ області склали 447 протоколів про адміністративні правопорушення на водіїв пасажирського транспорту при виїзді на лінію та під час нагляду за дорожнім рухом.
Співробітники ДАІ під час рейдів зафіксували такі основні порушення, а саме:
— перевезення пасажирів понад максимальну кількість, передбаченою технічною характеристикою транспортного засобу – 106;
— відхилення від маршруту руху, не заїзд на автостанцію – 122;
— порушення правил зупинки, стоянки та вимог дорожніх знаків, а також порушення правил зупинки під час посадки-висадки пасажирів – 118;
— керування маршрутними транспортними засобами з технічними несправностями – 27 та інші.
Під час проведення заходів держінспекторами області здійснено 83 позапланові перевірки пасажироперевізників, за результатами яких надано 72 приписи ДАІ на усунення недоліків, окрім цього складено сім адміністративних протоколів на посадових осіб автопідприємств за випуск на лінію технічно – несправних транспортних засобів.
За ряд суттєвих недоліків семи маршрутним транспортним засобам заборонено експлуатацію, шляхом доставки їх на арештмайданчик.
Основний показник за період проведення даних заходів «Пасажирський перевізник» — це недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв маршрутних транспортних засобів.
Державтоінспекція Рівненської області і надалі контролюватиме водіїв автобусів, аби забезпечити безпечне та комфортне перевезення пасажирів.
Про це Провінційці повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору