Рівне:

Створення та просування сайтів

Житель Млинівського району їздив на мотоциклі в ... квартирі

Рівненська область 22-лют, 2012, 17:499 prov 988
Житель Млинівського району, перебуваючи напідпитку, посварився з співмешканкою. А для виходу негативних емоцій вирішив покататись мотоциклом…- у власному будинку.
У райвідділ міліції звернулася 31-річна Людмила, жителька села Смордва Млинівського району, що її співмешканець, 27-річний Олександр, чинить стосовно неї психологічне насильство.
На місце події виїхали працівники міліції. Зайшовши в будинок, правоохоронці були здивовані різким запахом вихлопних газів. Під час розмови з Людмилою вони встановили всі події, які відбулися.
Того дня Олександр та Людмила їздили в гості до її батьків та повернулись додому напідпитку. Між ними розгорівся конфлікт, причини якого вони не можуть пояснити. Під час сварки Олександр ображав Людмилу, тому вона зателефонувала в міліцію зі скаргою. Почувши розмову співмешканки з правоохоронцями, Олександр «образився».
Недовго думаючи, він пішов на вулицю та вивівши з хліва мотоцикл, хотів поїхати ним із дому. Але через холод на вулиці, двоколісний траснпорт не заводився. Тоді, він знайшов вихід — завів мотоцикл в будинок. У теплій кімнаті транспорт запрацював і Олександр, сівши на нього, почав їздити по будинку. Влаштувавши гонки по кімнатах, згодом уже виїхав на подвір’я.
— За вчиненні правопорушення на Олександра складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративне правопорушення (Вчинення насильства в сім’ї), — прокоментував старший дільничний інспектор міліції Млинівського райвідділу капітан міліції Микола Филинюк. — Що штовхнуло його на такі «подвиги», чоловік і сам не знає, а от оцінку їм вже даватиме суд, який і визначить міру покарання. Це може бути штраф від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'яти діб.
Про це Провінційці повідомила Олена ВІШНЯКОВА, Млинівський РВ УМВС.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору