Рівне:

Створення та просування сайтів

Розпродаж голих зірок

Зіркова алея 12-кві, 2007, 20:219 prov 11 936
Співоча еротикаЄ 400 тисяч сайтів, які містять еротичні знімки. Усі вони пропонують подивитися на оголені тіла виконавців, у тому числі й українських. Проте не все те, що є у всесвітній мережі, – це справді реальні фото.

– Інтерес до відвертих фотографій на інтернет-сайтах є просто величезним. Вікова аудиторія зацікавлених – від 8 до 80 років, – розповідає програмний директор однієї з пошукових систем Ігор Возник, котрий на цій справі вже зуби з’їв. – Але варто зазначити, що українські любителі фотографій “з полуничкою” в цій справі неабияк обділені. У нас така система працює дуже погано: крім ескорт-служб, порносайти чи сайти з відвертими фото нормально не реалізовані.

Є деякі нюанси, які треба знати новачку-еротоману. Більшість зірок шоу-бізнесу взагалі не знімаються в оголеному вигляді, бо це їм не потрібно – у них достатньо грошей, аби цим не займатися. Інша річ – звичайні дівчата з хорошими формами, котрі за одну фотосесію “ню” можуть заробити до півтори тисячі доларів. Є зірки, які не проти засвітити своїм тілом, але тоді світлини будуть лише еротичного змісту. Звісно, що існують фотографії, зроблені приховано, коли папараці просто “ловлять” співаків у цікавих позах та ракурсах. Але побачити якісну фотосесію відомої зірки в Інтернеті практично не можливо. У кращому разі – погані фотки. У гіршому – отримаєш світлину, оброблену у фотошопі, де до тіла якоїсь порнозірки прикріплене знайоме обличчя. Відрізнити від оригіналу такі фото майже нереально. А декому більшого й не треба. Убезпечити себе від такої “халтурки” дуже важко. Хіба що можна просто дізнатися, чи знімалася в оголеному вигляді та чи інша зірка, і вже тоді шукати ці фото в Інтернеті. Можливість не натрапити на обманку буде вища.Те, що на сподіПроте є кілька перевірених сайтів, де вас не обдурять. До прикладу, одним із найпопулярніших є www.foto-paparazzi.com, де до вашої уваги представлять, хоча, може, й не дуже якісні, зате правдиві фото, у тому числі голих співаків та співачок. Що ж, підглядати це добре, але що тоді робити тим, за ким і вдень, і вночі ведеться постійне стеження. Усі ще й досі пам’ятають про те, як принцеса Діана втікала від фотокорів. До речі, більшість і дотепер вважає саме ласих до скандальних світлин фотографів винними в смерті леді Ді. Але анафему “майстрам ілюстрацій” прості громадяни не оголошують. Адже, погодьтеся, усім цікаво, який розмір бюсту у відомої співачки та чи пружні сідниці в популярного виконавця. Та й самі зірки шоу-бізнесу не завжди прикривають те, що на споді.

Найчастіше на еротичні фотосесії вони погоджуюся самі: хтось для того, аби оживити до своєї персони згаслий інтерес, інші – для цікавості, а ще інші – для підвищення самооцінки. Проте такі фотографії коштують чимало. Послуги відомого та професійного фотографа, котрий зробить так, щоб ви подобалися усім, коштуватиме кілька тисяч “зелених”. На думку Ігоря Возника, українські виконавці просто не здатні на відверті фотосесії. Принаймні якісні фото оголених співаків вітчизняного розливу йому у всесвітній мережі не траплялися. Але, за його словами, наші “звізди” майже й не захоплюють еротоманів.

— Нецікаві вони, – каже інтернет-професіонал.

Однак з цим висловом можна посперечатися. Зараз є дуже хороша можливість перевірити зацікавленість тією чи іншою персоною. Так звані хости дозволяють вирахувати, скільки разів переглядали сайт.Рейтинг “НЮ”Ми спробували скласти власний рейтинг популярності музикантів вітчизняного рівня. І от, як не дивно, але в Інтернеті виявилося найбільше охочих подивитися на голу... Вєрку Сердючку – 48 300 сайтів пропонують таку послугу. Що ж, дивовижно, якщо зважати на те, що в нашої Вєри все штучне. А можливо, саме й тому інтерес користувачів всесвітньої мережі є таким великим.

Другу сходинку в еротичному хіт-параді посідає Таїсія Повалій – на неї дають посилання 18 900 сайтів. Після того, як Тая подалася шукати щастя у Москву та заспівала дуетом із Миколою Басковим, її шанси на перемогу в цій номінації зростають. До речі, на голий “золотий голос” Росії посилань не набагато більше – Баскова в стилі “ню” пропонують понад 19 тисяч сайтів. І замикає трійку “призерів” Ірина Білик, яка згадується на 14 500 сайтах. Наталка Могилевська не дуже цікавить еротоманів – усього 9100 сайтів пропонують подивитися на неї в оголеному вигляді. А найбільше нас здивувала позиція Ані Лорак, тіло котрої зацікавило лише 803 сайти, тому співачка посіла п’яту сходинку в еротичному хіт-параді.

Що стосується чоловіків-музикантів, то тут справи трохи гірші. Найбільше виявилося охочих подивитися на Кузьму з групи “Скрябін” – 27 700 сайтів. “Срібло” отримав Фагот із групи “ТНМ Конго” – 16 900 посилань. Дивно, але поп-символ України Олександр Пономарьов виявився цікавим лише для 25 сайтів.
Схожі новини
Погода
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору