Рівне:

Створення та просування сайтів

Вимагачі на VIP-іномарках тероризували… студентів

Тернопільська область 02-кві, 2012, 11:559 prov 939
6 мисливських рушниць, 4 пістолети, набої, електрошокери, кастет, значну суму валюти та два автомобілі VIP-класу вилучили тернопільські правоохоронці у затриманих вимагачів. Аби змусити жертву платити, зловмисники вивозили її в ліс та під дулом пістолета змушували віддавати гроші.
Наприкінці березня оперативники Управління боротьби з організованою злочинністю на Тернопільщині викрили злочинну зграю: два місцевих здирники разом із жителем Івано-Франківська примушували студентів віддавати їм тисячі доларів.
Як заробляти гроші не докладаючи зусиль, 24-річний житель Тернопілля обумовив з приїжджим гостем, сидячи за столиком розважального закладу. Похвалився набутим кримінальним досвідом – його притягували до відповідальності за хуліганство. Розмовляючи з гостем із сусідньої області, хлопець дізнався про студента-боржника, котрий позичив тисячу гривень, а зумів повернути готівкою лише половину. 25-річний товариш похвалився, що зумів відібрати у позичальника мобільний, який продав на ринку за чотириста гривень, але, очевидно, цих грошей до суми поверненого боргу не зарахував, бо разом з тернопільським другом вирішили «розвести» студента на ще більшу суму. До своєї групи покликали ще одного 20-річного знайомого.
На нещасного студента зловмисники «наїхали» так, що він не знав, куди подітися. На двох шикарних автомобілях марок «Крайслер» та «Бентлі» лиходії переслідували юнака повсюди. Травматичний та газовий пістолети, а також бита були вагомими аргументами під час таких переслідувань. Щоб залякати, студента вивозили його до лісу, ставили на коліна та тримали під дулом пістолета, примушуючи жертву писати боргові розписки на кругленьку суму, яка складала тисячу доларів. Апогеєм знущань стало поранення юнака у ногу із вогнепальної зброї.
Зрозумівши, що це діє, вимагачі стали шукати нових жертв. Наступним став третьокурсник ще одного вузу, який нібито завинив їм аж 20 тисяч доларів. Студента так залякали, що той виїхав до родичів у село і боявся з’являтися у місті.
Як повідомив начальник відділу боротьби з етнічними організованими злочинними групами та екстремізмом УБОЗ УМВС в Тернопільській області, підполковник міліції Василь Джиджора, потерпілі не одразу звернулися до правоохоронців. І в цьому була «заслуга» зловмисників, котрі розповідали, що їхні родичі працюють на високих посадах у прокуратурі та суді, тож допомоги чекати не варто, скоріше – нових проблем. Переконатися у протилежному залякані студенти змогли лише тоді, коли зважилися звернутися по допомогу до оперативників управління боротьби з організованою злочинністю. Тільки тоді студенти переконалися, що високі покровителі – це фантазії кривдників.
Під час передачі 400 доларів США, правоохоронці затримали вимагачів. У них вилучили цілий арсенал зброї - 6 мисливських рушниць, 4 пістолети, набої, електрошокери, кастет, значну суму валюти та автомобілі.
Вимагачам висунуті звинувачення за ч. 2 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Усіх трьох учасників угруповання арештовано. Слідство триває.
Про це Провінційці повідомили з СЗГ УМВС України
в Тернопільській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору