Рівне:

Створення та просування сайтів

Поціновувачі соцарту пограбували музей на Тернопільщині

Тернопільська область 31-сер, 2012, 11:539 prov 1 226
Дев'ять картин, написаних у 70-80-х роках минулого століття, зникли з краєзнавчого музею на Тернопільщині. Усі полотна - роботи українських художників-соцреалістів.
Порожні рами акуратно складені під стіною. Це те, що побачили працівники краєзнавчого музею, прийшовши вранці на роботу. Про те, що тут хтось господарював, свідчили й поламані двері запасного входу. Директор музею впевнена - картини поцупив професіонал.
Ольга Гофман, директор Гусятинського краєзнавчого музею:
- Всі картини були зняті із підрамників, само собою рамки були зняті, і всі цвяшки витягнуті.
Злодії на мистецтві знаються не дуже. Складається враження - хапали перше, що втрапило до рук. Адже в експозиції були й дорожчі речі. Серед винесеного - картини Федора Захарова, Сергія Шишка, Станіслава Гуменюка та інших відомих вітчизняних художників.
Петро Колісник, керівник сектору УМВС України в Тернопільській області:
- На місці крадіжки працівники міліції провели ретельний огляд. Зараз посилена слідчо-оперативна група працює над розкриттям цього злочину. Щодо вартості викраденого, то мистецтвознавці та експерти ще нададуть правоохоронцям відповідні заключення.
За приблизними підрахунками, збитки музею становлять 60 тисяч доларів. Справою опікується генпрокуратура. А поки не замінили зламані двері та не встановили сигналізації, на яку немає коштів, у приміщенні ночує директор.
Світлана Федик, Сергій Крета,НТН.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору