Рівне:

Створення та просування сайтів

Підрізав сина, бо той «не так» відкидав сніг

Рівненська область 30-гру, 2012, 11:059 prov 1 056
У селі Собіщиці Володимирецького району 78-річний пенсіонер ножем поранив свого 40-річного сина-інваліда за те, що той всупереч його волі відкидав сніг надворі.
Уже близько 20 років батько з сином мешкали в хаті удвох. Господарства ніякого не тримали, бо ж обоє отримували пенсію – батько понад 40 років відпрацював трактористом у місцевому колгоспі, а син – інвалід з дитинства. Пенсії вистачало і на продукти харчування, і на те, щоб час від часу почастуватися горілкою чи вином. По дому хазяйнував батько, а син в міру своїх фізичних можливостей йому допомагав. У глави сім’ї було іще двоє синів, однак один із них нещодавно загинув в результаті нещасного випадку, а інший проживає з власною родиною в іншому кінці країни. Тож чоловіки вели відлюдькуватий спосіб життя і якихось зв’язків з односельчанами не підтримували.
Цього дня син відкидав сніг від хати до дровітні, а батько, вийшовши надвір, зауважив йому, що не потрібно цього робити, бо той і так розтане. Однак син не послухався, і продовжив свою справу. Через деякий час, уже в хаті, чоловіки знову повернулися до цієї розмови і між ними виник конфлікт, у ході якого батько вхопив кухонного ножа та вдарив ним сина в живіт.
Чоловіка з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини госпіталізовано до Володимирецької ЦРЛ. Наразі медики проводять операцію.
Працівники міліції затримали главу родини на місці події, та вилучили в нього кухонний ніж, яким той наніс поранення сину. Пенсіонер не може пояснити свій вчинок та шкодує про скоєне, адже сварки з сином виникали і раніше, оскільки той мав складний характер і не терпів батьківських повчань, однак до цього вони ніколи не переростали у з’ясування стосунків з допомогою фізичної сили.
Інформація про подію зареєстрована в Єдиному обліку, проводиться перевірка.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору