Рівне:

Створення та просування сайтів

Українські міста можуть залишитись без супермаркетів

Актуально 23-січ, 2013, 11:129 prov 1 209
Нардеп від Партії регіонів Олег Царьов зареєстрував у Раді законопроект, яким передбачається захистити малий та середній бізнес за допомогою винесення великих супермаркетів за територію міст. Згідно з документом, у межах міста зможуть працювати тільки продовольчі або змішані магазини (продукти харчування і непродовольчі товари) загальною площею до 300 кв. м.
Універсами, супер-і гіпермаркети мають бути за 5 км від населених пунктів, пише "Коммерсант-Украина". "У них буде обмежений графік роботи: покупці зможуть купити товари лише з понеділка по суботу і тільки з 9.00 до 20.00. Неділя та святкові дні мають стати обов'язковими вихідними.
Режим роботи цих закладів будуть на свій розсуд міняти місцеві органи влади", - йдеться в повідомленні. Торговим мережам планується надати перехідний період для "перепрофілювання приміщення або реконструкції продовольчого магазину" - їм нададуть рік з моменту вступу в силу запропонованого законопроекту, якщо він все ж буде підтриманий парламентом. У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що така реформа необхідна для розвитку малого і середнього бізнесу, так як зараз великі мережі знищують його.
Варто також зазначити, що даним документом пропонується зобов'язати продовольчі магазини продавати 80% продуктів українського виробництва і з націнкою не більше 15-20%. За порушення всіх запропонованих норм передбачені штрафи у розмірі 20% від обсягу реалізованих за минулий рік продовольчих товарів.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору