Рівне:

Створення та просування сайтів

Добудують мансардні поверхи

Суспільство 17-бер, 2005, 12:469 prov 1 031
Фахівці кажуть, що подібна практика нині широко застосовується в інших містах. Добре зарекомендувала себе вона там, де будинки експлуатуються по кілька десятків років. Приміром, у Львові завдяки надбудові мансардних поверхів вдалося дещо скоротити чергу на отримання житла.

Про запровадження такої практики в нашому обласному центрі мова велася давно. Але все впиралося в кошти. Вірніше – в їх відсутність. Резервів для цього в міському бюджеті не вистачить. Потрібен інвестор. Нині, схоже, він знайшовся. І, за словами спеціалістів управління містобудування та архітектури, не один. Так, що є з кого вибирати.

Найперше мають почати спорудження мансардних поверхів над будинками по проспекту Миру, 2 та 4. Комунальники зробили висновок про аварійність дахів там. Отож, одразу вирішиться кілька проблем. Звичайно, коли цього захочуть мешканці. Адже їх згода – обов’язкова умова запровадження нововведення. Після того, як її отримають, працівники науково-дослідного інституту почнуть визначати рівень надійності фундаменту. Хоча , за словами тих же будівельників, котрі споруджували це житло, фундаменти там розраховані на подвійний запас навантаження.

Щодо того, який вигляд матимуть майбутні надбудови – ясності поки нема. За задумами авторів ідеї – це будуть конструкції полегшеного типу, які впишуться в архітектурний ансамбль центральної частини міста.

Тетяна НАГІРНА,
Рівне.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору