Рівне:

Створення та просування сайтів

У розчленуванні трупа підозрюється... безногий

--- 13-дек, 2007, 17:229 prov 1 110
Чоловіків відразу ж затримали, хоча й вони довго не погоджувалися, що пакет належав саме їм. До з’ясування всіх обставин страшного злочину „нічних” товаришів доправили до ізолятора тимчасового утримання.
До місця моторошної знахідки відразу ж виїхала слідчо-оперативна група та працівники прокуратури. Почалося з’ясвування всіх перипетій того вечора, опитали майже всіх жителів будинку №28. І невдовзі правоохоронці встановили квартиру, в якій скоїли злочин з розчленуванням. Самі ж підозрюванні після деякого заперечення своєї причетності до вмісту пакета нарешті заговорили.
Начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Піддубний, який виїжджав на місце злочину, розповідає:
– У зазначеній квартирі ми побачили моторошну картину: у ванній лежав розчленований труп людини. Руки та ноги знаходилися в пакетах. Поряд перебували інструменти, за допомогою яких розчленовували тіло: два зламані ножі, ножівка та „болгарка”.
Цікаво, що один з підозрюваних вже має за своїми плечима аж п’ять судимостей. До того ж він – інвалід першої групи: не має обох ніг. Своєю кровожерливістю підозрюваний уже раз прославився. У 2005 році його за вбивство з розчленуванням засадили до буцегарні на більш ніж сім років. Але у зв’язку із хворобою у 2006 році його звільнили від покарання. Як бачимо, злочинець-інвалід не забув свого минулого і знову скоїв страшний злочин.
Сусіди не зовсім охоче розповідають про підозрюваного. Ще б пак: п’ять разів притягувався до відповідальності перед законом. Але дехто з мешканців дому з проханням не називати імен та прізвищ, розповідає, що в квартирі часто влаштовувалися хмільні застілля: розпивали спиртне та вживали наркотики. Про господаря розповідати чогось поганого чи доброго не бажають, мовляв, не хочуть мати проблем. Правда, не сказали, з ким саме можуть виникнути проблеми через сказане.
Чергове застілля ввечері 6 грудня закінчилося смертю для вбитого товариша по випивці. Спочатку все розпочиналося добре, але невдовзі захмелілі організми почали більш гаряче реагувати на сказане кимось. Очевидно, якась необдумана фраза гостя й коштувала йому життя. Тож вбивши „неправого” гостя, протверезілі враз друзі вирішили приховати сліди свого злочину. Для цього занесли тіло вбитого до ванни, де за допомогою вищезгаданого „обладнання” провели екзекуцію. Спочатку вирішили винести голову „друга”, а рештки залишили „на потім”. Але вже після першого виходу чоловіків спіймали пильні правоохоронці, які патрулювали в цьому районі.
За попередніми даними, вбитого звали Анатолій. Він був мешканцем Дубенського району. Усі висновки будуть лише після проведення судово-медичної експертизи. Працівники міліції, які побачили підозрілих людей з клунками вночі з 6 на 7 грудня та затримали їх, будуть нагороджені. Проти затриманих порушили кримінальну справу за статтею 115 Кримінального кодексу України. І якщо причетність чоловіків до вбивства доведуть, то рішення суду буде значно суворішим. І навряд чи інвалідність одного з затриманих занесуть до пом’якшувальних обставин.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору