Бойова нічия з Грифонами

Спорт 29-лис, 2007, 19:019 prov 1 423
Баскетбол
Незважаючи ні на що, продовжує набирати очки БК ”Сарни” у чемпіонаті України з баскетболу у вищій лізі. Попри нерайдужні прогнози, сарненчани реально претендують потрапити у п’ятірку кращих і пробитися у фінал змагань. Доказом стали матчі із сімферопольськими ”Грифонами”, які підопічні Олега Краська, через відсутність придатного залу в Сарнах, зіграли у Костополі.

Номінальні господарі досить впевнено розпочали поєдинок — 4:0. Проте кримчани швидко оговталися і наздогнали сарненчан. Упродовж першої чверті команди йшли очко в очко. Фінальний свисток стартової десятихвилинки зафіксував нічию 16:16. Роль першої скрипки в БК ”Сарни” грали Мераб Тодуа (шість пунктів) та Сергій Марков (вісім). У сімферопольців найактивнішими були екс-пульсарівці Юрій Кузмінець (шість) та Денис Баяндін (вісім). У другій чверті сарненчани почали менше помилятися в захисті і це відразу позначилося на рахунку. Здійснивши спурт 12:0, підопічні Олега Краська до завершення поєдинку не підпускали суперника до себе. Різниця в рахунку після перерви досягла 23 пунктів. Лише в заключній десятихвилинці ”грифони” змогли зменшити відставання. Це сталося після того, як за п’ять фолів сіли на лаву запасних Мераб Тодуа та капітан команди Андрій Бугаєвський. Проте наздогнати господарів кримчани не зуміли. Фінальний свиток зафіксував перемогу БК ”Сарни” — 78:57 (16:16, 21:10, 23:18, 18:23). Найактивнішими у нашій команді були Сергій Марков — 28 пунктів, Мераб Тодуа — 15, Віктор Сачук — 12, а у гостей — Денис Баяндін — 19. На рахунку Юрія Кузьмінця — 8 пунктів. В’ячеслав Ашурков, головний тренер БК ”Грифони”: — Початок зустрічі був зіжмаканий. В основному через дії суддів. У нас молода команда і стартові хвилини вони не змогли налаштувати на гру. БК ”Сарни” — досвідчена команда, де грають хороші баскетболісти. Але я не скидаю з себе вини за поразку. — У вас грає вихованець рівненського баскетболу Юрій Кузьмінець. Що ви можете сказати про нього? — Юра грає на позиції п’ятого номера – центровий. Що мені в ньому подобається — ще самовіддача та бійцівські якості. Він позитивно впливає на партнерів. — Кого виділили б у складі суперника? — Мені сподобався дев’ятий номер (Сергій Марков). Він повністю переграв своїх опонентів. Постійно тероризував захист і влучно атакував. Олег Красько, головний тренер БК ”Сарни”: — ”Грифони” основний суперник за вихід у п’ятірку кращих. Настрій у хлопців був ”божевільний”. Саме ці емоції десь і завадили на старті поєдинку — гравці робили багато помилок. Потихеньку хлопці заспокоїлися, ”знайшли” свою гру, що позначилося на рахунку. — Які завдання стоять перед командою? — Головне завдання — вигравати. Звичайно, будемо боротися за п’ятірку. Чи зможемо це зробити — зможу сказати пізніше. Зіграємо всі матчі першого кола, а потім розпочнемо друге із лідерами групи Б. Все буде залежати від того, як проведемо ці матчі. На жаль, повторити суботній успіх БК ”Сарни” не зміг. У неділю безкомпромісна боротьба точилася до останньої секунди поєдинку. Фортуна не була на боці господарів і команда символу Криму здобула перемогу — 76:74. Результати решти ігор: ”Тернопіль-ТНЕУ” — ”Говерла” (Івано-Франківськ) — 69:110 та 79:103, КМПУ ім. Грінченка (Київ) — ”Домоград” (Одеса) — 64:72 та 76:107, ”Кремінь-Політехнік” (Кременчук) — МСДЮШОР (Вінниця) — 104:89 та 67:63. У турнірній таблиці групи Б двовладдя — по 23 очки набрали ”Домоград” та ”Кремінь-Політехнік”. На одне менше у ”Грифонів”. БК ”Сарни” посідають шосту сходинку — 18 пунктів. Рівне-Костопіль-Рівне.