Фарт продовжує від нас відвертатися

Спорт 07-гру, 2006, 16:299 Lobanovskiy 996
Впродовж двох тижнів БК-93 “Пульсар” у чемпіонаті України з баскетболу серед команд суперліги приймав суперників на своєму майданчику. І обидва матчі були зі схожими кінцівками. Прикро, але як і в матчі із “Київським Будівельником”, фортуна від рівнян відвернулася і в поєдинку з “Сумихімпромом”.

БК-93 “Пульсар” — “Сумихімпром” — 86:88 (21:17, 17:26, 27:21, 21:24).
2 грудня. ДЮСШ-4. 800 глядачів.
Судді: Б. Рижик, А. Бабик, О. Широбоков (усі — Київ).
Рівне: Козлов (28 хвилин — 16 очок), Ковалевський (35-25), Шемосюк (24-12), Колот (21-9), Чемякін (13-2), Захожий (16-4), Скиданов (19-4), Артимович (24-10), Сокур (20-4).
Суми: Коженець (32-19), Томич (18-4), Ігор Кривич (37-28), Ростислав Кривич (40-13), Ігнатавічус (26-7), Будзінаускас (4-0), Максименко (18-6), Шапошников (14-9), Загребельний (11-2).
На відміну від матчу з киянами, господарі активно провели першу чверть із сумчанами. Це дозволило повести з різницею у чотири очки. Проте всі здобутки господарі втратили у другій десятихвилинці. Гості не тільки відігралися, але й вийшли вперед. Боротьба йшла очко в очко. Жодній з команд не вдавалося відірватися у рахунку (максимальна різниця у господарів була плюс 8, а у гостей — плюс 7). Вісім разів була рівність у рахунку. Впродовж матчу тринадцять разів змінювався лідер. На велику перерву команди пішли з рахунком 38:43 на користь сумчан.
У третій чверті рівняни змогли переломити хід поєдинку і вийти вперед — 65:64. На початку заключної чверті баскетболісти “Сумихімпрома” провели результативну атаку — 65:66. Підопічні Сергія Шемосюка відповіли більш ніж впевнено. Впродовж хвилини БК-93 “Пульсар” здійснив спурт 9:0 (триочковими кидками відзначилися Данило Козлов, Андрій Артимович та Ілля Шемосюк). Здавалося, рівняни зможуть довести матч до логічного завершення. Проте, мабуть, вони зарано повірили у перемогу. Сумчани потихеньку наздогнали рівнян і вийшли вперед. І знову все вирішувалося в останні секунди. За 1.24 хвилини В’ячеслав Ковалевський робить дальній кидок — 84:85. За дев’ять секунд до закінчення матчу гості збільшують відрив — 84:88. П’ять секунд знадобилося Станіславу Сокуру, аби забити два очки — 86:88. Гості потрапляють у щільний пресинг і… втрачають м’яч. Його володіння переходить до рівнян, у запасі яких лише дві секунди. Рівняни виводять на кидок свого капітана, але В’ячеслав Ковалевський не зумів провести кидок. Фінальний свисток зафіксував поразку БК-93 “Пульсар” — 86:88.
Сергій Шемосюк, головний тренер БК-93 “Пульсар”:
— Незважаючи на те, що перед цією зустріччю ми залишилися без Дубнюка, який через травму вибув мінімум на три тижні, матч видався дуже цікавим. То одна, то інша команда виривалася вперед, однак забезпечити перевагу задовго до фінальної сирени не змогли. Був шанс врятувати ситуацію для нас за дві секунди до завершення гри, але Слава Ковалевський здійснити кидок за відведений час не встиг.
Рімантас Ендріяйтіс, головний тренер “Сумихімпром”:
— Спершу хочу сказати, що ваша команда молода й амбітна. Досить амбітний ваш тренер, який добре керує молодою командою, де немає грандів. Навіть граючи з таким складом, ми втратили багато нервів. Гра вийшла напруженою та впертою. Хоч ми бачили в записі вашу гру й акцентували на гру під кільцем, вашим гравцям вдалося це робити. Я радий, що ми виграли.
Результати решти ігор: МБК “Миколаїв” — “Політехнік” (Харків) — 78:67, “Кривбасбаскет-Люкс” — “Львівська політехніка” — 87:79, “Азовмаш” (Маріуполь) — “Дніпро” (Дніпропетровськ) — 94:77.
З дванадцятьма очками БК-93 “Пульсар” посідає десяте місце турнірної таблиці. Наступну гру наша команда проведе 10 грудня у Дніпропетровську проти “Дніпра”.