РІВНЯНИ ПОКИ ЙДУТЬ БЕЗ ПЕРЕМОГ

Спорт 20-жов, 2005, 10:079 prov 1 300
Не оговталися від стартової поразки у Києві рівненські баскетболісти, коли на останніх секундах судді просто вкрали перемогу у “Пульсара”. У другому турі минулої середи рівняни вдома приймали команду “Сумихімпром” і поступилися з непристойним рахунком 56:98.
“Пульсар” – “Сумихімпром” – 56:98 (16:23, 21:28, 15:25, 4:22)
12 жовтня. ДЮСШ-4.
Рівне: Рихлюк (6), Костко (6), Ковалевський (5), Кіба (3), Дубнюк (16), Скиданов (7), Шемосюк (0), Колот (6), Река (7).
Суми: Коженець (17), Ніколайчук (3), Ігор Кривич (16), Кузнецов (13), Бергманіс (8), Ростислав Кривич (14), Шапошников (13), Шкурупій (7), Максименко (4), Загребельний (3).
Гості з перших хвилин захопили ініціативу на майданчику. Господарі змогли набрати перше очко на шостій хвилині першої чверті, коли рахунок був 0:8. Помилки в захисті та неточні дії в атаці підопічних Сергія Шемосюка дозволили сумчанам відірватися у рахунку. Впродовж всього матчу баскетболісти “Сумихімпрома” домінували, що особливо позначилося у заключній десятихвилинці, коли господарі спромоглися забити лише чотири очки.
Головний тренер “Пульсара” Сергій Шемосюк назвав матч провальним:
– Наша команда не показала той баскетбол, який вміє грати. Жоден гравець не виконав тренерської настанови. Це – провал.
У суботу “Пульсар” відвідав Южний, де зустрівся із місцевим “Хіміком”. І знову рівняни провалили старт матчу – 0:5. Надалі рівняни оговталися і почали набирати очки. Проте в діях гравців “Пульсара” відчувалася невпевненість, а южненці збільшували відрив і перед заключною чвертю забезпечили собі 22-очкову різницю у рахунку. Заключну десятихвилинку рівняни виграли, але вплинути на загальний рахунок це не змогло. Як підсумок – перемога “Хіміка” – 88:67.
“Хімік” – “Пульсар” – 88:67 (23:16, 20:18, 25:12, 20:21).
Южний: Корочкін (9), Тіца (7), Шубара (16), Зубрицький (8), Земліч (19), Юшкін (2), Шиштокас (6), Дойчин (14), Умбрашко (3), Агафонов (4).
Рівне: Рихлюк (12), Ковалевський (17), Дубнюк (18), Шемосюк (6), Колот (0), Костко (1), Кіба (0), Скиданов (5), Река (8).
Результати мачтів: “Політехнік” – БК “Київ” – 74:116, БК “Дніпро” – “Азовмаш” – 91:98, “Будівельник” – МБК “Миколаїв” – 81:84, “Сумихімпром” – “Кривбасбаскет Люкс” – 93:75, “Львівська політхеніка” – “Черкаські мавпи” – 74:73.
Наступний матч рівняни проведуть у Києві проти столичного баскетбольного клубу. Матч відбудеться 22 жовтня.