ВИГРАТИ НЕ ДАЛИ СУДДІ

Спорт 13-жов, 2005, 12:509 prov 947
”Будівельник” – БК-93 ”Пульсар” – 80:79 (23:21, 26:15, 18:20, 13:23)
8 жовтня. СК ”Меридіан”. 150 глядачів.
Київ: Журжій (7 хвилин – 0 очок), Кобзистий (21-10), Неруш (7-0), Стефанишин (4-2), Максим Балашов (32-16), Орленко (8-6), Кравець (33-10), Станіслав Балашов (29-10), Малиш (9-6), Брянцев (32-10), Дятловський (19-10).
Рівне: Рихлюк (16-3), Ковалевський (11-7), Костко (24-5), Кіба (14-8), Дубнюк (28-5), Скиданов (23-14), Шемосюк (15-8), Колот (19-5), Артимович (21-4), Река (22-20), Лебідь (5-0).
Доля першого матчу п»ятнадцятого чемпіонату України з баскетболу серед команд суперліги, який проводив рівненський ”Пульсар”, вирішувалася на останніх секундах. Підопічні Сергія Шемосюка грали на виїзді проти київського ”Будівельника”. Впродовж першої половини гри вони були в ролі наздоганяючих. Господарі активно діяли в атаці і зупинити натиск столичних баскетболістів до перерви рівняни не змогли – 49:36.
Все змінилося у другій половині зустрічі. ”Пульсар” заграв агресивно як у нападі, так і в захисті, і господарі не витримали. Спочатку рівняни зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед. На останніх секундах рахунок став нічийним – 79:79. Кияни з двох штрафних спроб забивають один – 80:79. ”Пульсар” проводить швидку атаку і не забиває. Але під час проходу під кільце господарі порушили правила. Це побачили всі, крім головного судді Василя Зозулі, який за краще вирішив закінчити гру, не дочекавшись фінальної сирени.
Як сказав Сергій Шемосюк, головний тренер ”Пульсара”, після гри, судді вкрали у нас перемогу.
Результати решти ігор: МБК ”Одеса” – ”Львівська політехніка” – 97:76, МБК ”Миколаїв” – ”Дніпро” (Дніпропетровськ) – 97:95, МБК ”Миколаїв” – ”Азовмаш” (Маріуполь) – 78:85, СК ”Маріуполь” – ”Хімік” – 63:84, ”Сумихімпром” – ”Політехнік” (Харків) – 116:76, ”Черкаські мавпи” – ”Азовмаш” – 56:75.