Миколаїв — камінь спотикання

Спорт 24-лют, 2005, 18:529 prov 1 524
Важко даються матчі рівненського “Пульсара” з командою МБК “Миколаїв”. Ось і в черговому турі чемпіонату України серед команд суперліги наша команда грала у місті суднобудівельників і поступилася 60:87. Гості знову не спромоглися виставити оптимальний склад, хоча на майданчик вийшов Сергій Кіба. Проте це не дозвлило рівнянам зіграти у свій баскетбол.

Баскетболісти “Пульсара” лише у другій чверті змогли гідно протистояти господарям майданчика. Не тільки чинити опір, а змогли виграти десятихвилинку. Але цього виявилося замало, аби досягти позитивний кінцевий результат. Миколаєвці у решті чвертей були сильнішими, особливо це стосується третьої, яку господарі виграли з перевагою вісімнадцять очок. Того дня у господарів виходило все, чого не скажеш про підопічних Сергія Шемосюка — статистичні дані кидків на боці миколаївці: 48% проти 37% двох очкових, 50% (12 забито з 24 спроб) проти 6% (1 з 18) — трьох очкових, 69% проти 65% штрафних. В’ячеслава Ковалевського, Анатолія Дубнюка та Артема Лебедя, які на трьох набрали 41 очко, партнери не підтримали. В підсумку переконлива перемога миколаївських баскетболістів — 87:60.

Сергій Шемосюк, головний тренер “Пульсара”:

— На привеликий жаль, команда зіграла погано. Якщо в першій половині ще була якась гра, то у другій — команда просто зупинилася.

Результати решти ігор: БК “Дніпро” (Дніпропетровськ) — “ВозШО” (Вознесенськ) — 91:96, МБК “Одеса” — БК “Політехнік” (Харків) — 100:86, БК “Азовмаш” (Маріуполь) —“Сумихімпром” — 101:77, “Львівська політехніка” — “Будівельник” (Київ) — 66:87, “Кривбасбаскет-Люкс” (Кривий Ріг) — БК “Хімік” (Южний) — 73:66, БК “Політехнік” — БК “Київ” — 82:94.