Передсвятковий подарунок

Спорт 05-травня, 2005, 14:549 prov 1 021
Судді: Р. Рижик, С. Защук, В. Лапшинов (всі – Київ).
“Пульсар”: Ковалевський ( 30 хвилин – 16 очок), Кіба (25-6), Дубнюк (31-19), Шемосюк (28-5), Колот (24-8), Кузьмінець (2-0), Скиданов (21-4), Коваль (3-0), Артимович (24-10), Лебідь ( 13-11), Шелуха (1-0), Кавалерідзе (3-0).
“Львівська політехніка”: Скуратов (21-6), Калугін (21-8), Штереб (29-4), Кардас ( 28-6), Мінчаков (21-10), Панченко (12-5), Тутубалін (21-8), Мартинов (25-6), Дружбляк (11-1), Виноградов (11-4).
Домашня серія ігор другого етапу чемпіонату України у суперлізі рівненського “Пульсара” розпочалася зустріччю із “Львівською політехнікою”. Матчі між цими командами завжди проходять у запеклій боротьбі, тим більше, що господарям потрібно було віддавати борги за поразки у Львові. Цікавість до західноукраїнського дербі, не дивлячись на передсвяткові клопоти, серед рівненських уболівальників була великою.
Але, на привеликий жаль, а, безсумнівно, до радості тренерів ”Пульсара”, інтрига в матчі померла вже у третій чверті, коли львів’яни буквально ”стали”. Про це свідчить рахунок цього відрізку гри – 22:4 на користь господарів майданчика. До цього точилася більш-менш рівна гра – на кожну результативну атаку рівнян влучним кидком відповідали львів’яни. Лише наприкінці першої чверті два дальніх кидки у виконанні Анатолія Дубнюка і Андрія Артимовича дозволили підопічним Сергія Шемосюка піти у відрив.
А потім була третя чверть. Рівняни потужно провели цю десятихвилинку, активно діючи у захисті і результативно в нападі. Перші два очки з чотирьох львів’яни забили лише на третій хвилині, а наступні – через п’ять. Поступившись із різницею у вісімнадцять очок, баскетболісти “Львівської політехніки” не змогли відправитися від шоку. І хоча в заключній десятихвилинці вони перемогли, на загальний рахунок це не вплинуло – 79:58– впевнена перемога рівненського “Пульсара”. Цей виграш став гарним подарунком підопічних Сергія Шемосюка своїм вболівальникам напередодні Великодніх свят
Результати ігор: БК “Київ” – МБК “Миколаїв” – 97:74, “Сумихімпром” – “Хімік” (Южний) – 87:100, “Азовмаш” (Маріуполь) – “МБК “Одеса” – 88:63, “Кривбасбаскет-Люкс” (Кривий Ріг) – “Політехнік” (Харків) – 94:84, “Львівська політехніка” – “Будівельник” (Київ) – 74:75..