Після львів’ян без виграшів

Спорт 12-травня, 2005, 12:369 prov 1 278
Судді: Р. Пономаренко, Б. Стеценко (усі з Києва), В. Волков (Львів).
“Пульсар”: Шемосюк ( 31 хвидина – 10 очок), Кіба (25-1), Ковалевський (34-16), Дубнюк (33-17+10 підборів), Колот (15-3), Скиданов (23-7), Артимович (23-6), Лебідь (16).
“Будівельник”: Кравець (17-6), Агапон (25-3), Неруш (22-6), Брянцев (28-11), Малиш (33-12), Акуліч (23-10), Сухотін (12-6), Рижов (5-1), Стефанишин (6-2), Балашов (29-13).
“Пульсар” – “Кривбасбаскет-Люкс” (Кривий Ріг) – 62:68 (19:18, 20:17, 11:18, 12:15).
9 травня.
СК ДЮСШ-4. 700 глядачів.
Судді: І. Калугін, В. Сліпуха (усі – Київ), О. Закревський (Хмельницький).
“Пульсар”: Ковалевський (29-6), Кіба (23-3), Дубнюк (35-21-13 підборів), Скиданов (31-14), Шемосюк (25-3), Колот (29-6), Артимович (20-8), Лебідь (8-1).
“Кривбасбаскет-Люкс”: Іванченко (15-0), Кондратовець (35-11), Буряк (20-3), Матюкевич (23-9), Корабльов (31-16), Журжій (25-10), Балашов (5-0), Колесник (15-4), Шарамко (2-3), Близнюк ) 20-11, Пащенко (9-6).
Не складаються домашні ігри рівненського “Пульсара” у другому етапі чемпіонату України в суперлізі. Після впевненої перемоги над “Львівською політехнікою” підопічні Сергія Шемосюка зазнали двох поразок поспіль. Якщо у грі з київським “Будівельником” винити вони мають лише себе, то в матчі з криворізьким “Кривбасбаскетом” не обійшлося без суддівської допомоги.
Початок у першому матчі для господарів складалося не все добре. Поступившись у першій чверті рівняни у другій спромоглися відіграти двохочкову різницю і на перерву пішли виграючи плюс два – 33:31. Незупиняючись на досягненому “Пульсар” збільшував рахунок і за сім хвилин до завершення зустрічі перевага сягнула 13 очок. Здавалося перемога близька, але втримати її рівняни не змогли. Кияни заграли активно і застосовуючи пресинг зуміли закинути 17 очок поспіль. Всі намагання господарів вернути собі лідерство ні до чого не привели. Фінальний свисток зафіксував неочікувану поразку “Пульсара” – 6:69.
За іншим сценарієм проходила гра з криворізьким колективом “Кривбасбаскет-Люкс”. Матч йшов очко в очко. Перевага господарів у першій десятихвилинці виразилася одним очком, а у другій – три. На перерву команди пішли за рахунку 39:35 на користь підопічних Сергія Шемосюка.
Початок третьої чверті був за “Пульсаром” і різниця в рахунку досягла шести очок. Проте гості впродовж чотирьох хвилин не дозволили вразити своє кільце, а самі забили сім очок і вийшли вперед – 47:48. Всі намагання господарів переломити хід поєдинку наштовхнувся на… дії арбітрів. Представники баскетбольної Феміди почали трактувати правила гри на користь гостей. У заключній десятихвилинці рівняни, за шаленої підтримки глядачів намагався здобути перемогу, але того дня свято було не на нашій вулиці – 62:68. Після гри тренерам рівненського клубу довелося заспокоювати рівненських вболівальників, яких обурило суддівство арбітрів матчу.
Вчора “Пульсар” вдома зустрічався із вознесенською командою “ВозШО”.
Результати інших матчів: МБК “Миколаїв” – БК “Київ” – 86:101, МБК “Одеса” – БК “Київ” – 91:96, “Хімік” (Южний) – “Азовмаш” (Маріуполь) – 74:86, МБК “Миколаїв” – “Сумихімпром” – 84:95, “Львівська політехніка” – “ВозШО” (Вознесенськ) – 91:89, “Будівельник” (Київ) – “Дніпро” (Дніпропетровськ) – 106:69, “Кривбасбаскет-Люкс” – “Дніпро” – 84:76, “ВозШО” – “Політехнік” (Харків) – 86:82.