Знову виїзд. Знову поразка

Спорт 05-кві, 2007, 17:199 prov 1 146
Баскетбол
”Сумихімпром” — БК-93 ”Пульсар” — 104:74 (28:12, 26:15, 30:18, 20:29) 1 квітня. ”Олімп”. 600 глядачів. Суми: Коженець (21 хвилина — 8 очок), Томіч (21-20), Ігор Кривич (15-10, Ростислав Кривич (35-33), Ігнатавічус (16-3), Ніколайчук 3-0), Пржеорський (21-3), Максименко (7-2), Шапошников (26-12), Загрибельний (11-2), Бурнейко (24-11). Рівне: Ковалевський (33-18), Дятловський (18-0), Дубнюк (12-6), Шемосюк (25-11), Алексейчик (19-2), Артимович (15-2), Сокур (22-5), Козлов (28-11), Захожий (15-0), Скиданов (13-19).

Заключний виїзний матч першого етапу чемпіонату України з баскетболу серед команд суперліги для БК-93 ”Пульсар” завершився так само, які всі попередні — поразкою. В матчі із ”Сумихімпромом” рівняни знову провалили початок зустрічі, що дозволило господарям здобути нескладну перемогу.

Знову підопічні Сергія Шемосюка погано розпочали зустріч. Сумчани скористалися ”розкачкою” рівнян і до перерви забезпечили собі комфортну різницю у рахунку — двадцять вісім пунктів. У третій чверті баскетболісти ”Сумихімпрома” продовжували ”бомбардувати” кільце рівнян. Все, на що спромоглися наші гравці, — зменшити різницю до тридцяти. У свій позитив вони можуть занести виграш у четвертій чверті. Щоправда на кінцевий результат це не вплинуло.

Крім поразки, БК-93 “Пульсар” повернувся додому із травмованим гравцем. Знову не оминуло нещастя лідера нашої команди Анатолія Дубнюка. Спочатку йому розбили обличчя, а потім він зазнав пошкодження спини. Про важкість травми скажуть лікарі, а от те, що він у п’ятницю не вийде на майданчик, це точно.

Сергій Шемосюк, головний тренер БК-93 ”Пульсар”:

— Поразка у Сумах продовжила погану традицію виїзних ігор для нашої команди. Страшно було дивитися на початок матчу. У другій половині команда почала показувати той баскетбол, який ми чекаємо від гравців. На жаль, немає стабільності у команди. Епізодами хлопці показували хорошу гру, командні дії. Коли це вдавалося ми нічим не поступалися господарям. Думаю, на другому етапі команда покаже свою гру. Нижче своїх можливостей зіграв Дмитро Дятловський. Чергової травми зазнав Анатолій Дубнюк. Коли він повернеться на майданчик — не відомо.

Зараз команда готується до гри із ”Черкаськими мавпами”, і чекаємо другого етапу.

Результати решти ігор: БК “Дніпро” — БК “Азовмаш” — 69:79 (у гостей рівнянин Сергій Ліщук за 24 хвилини набрав шість очок), “Будівельник” — БК “Одеса” — 94:75, “Львівська політехніка” — БК “Кривбасбаскет-Люкс” — 71:75 (ОТ) (свій внесок у доробок переможців вніс екс-пульсарівець Віктор Герасимчук — три очки за 28 хвилин), БК “Київ” — “Черкаські мавпи” — 100:67, БК “Політехнік” — МБК “Миколаїв” — 80:77.

Заключний поєдинок першого етапу БК-93 “Пульсар” проведе у п’ятницю, 6 квітня, вдома проти “Черкаських мавп”. Початок гри о 18 годині. Після цього розпочнеться другий етап, на якому рівняни змагатимуться за 9-13 місця. Попередньо наша команда розпочне другу половину домашньою грою із “Львівською політехнікою” 17 квітня.