Спорт 29-бер, 2007, 20:459 prov 1 484
”Львівська політехніка” — БК-93 ”Пульсар” — 92:81 (26:14, 19:20, 21:27, 26:20).

21 березня. СК ”Будівельник”. 470 глядачів.

Судді: Б. Шульга, Р. Пономаренко, В. Сліпуха.

Львів: Хопкінс (32 хвилини — 18 очок), Булаіч (30-15), Сміляніч (34-23), Коров’яков (32-5), Гальонкін (34-10), Жужа (6-0), Лемик (16-20), Штереб (9-1), Бесков (8-0).

Рівне: Ковалевський (21-2), Дятловський (23-3), Дубнюк (35-18), Шемосюк (20-0), Колот (7-0), Козлов (25-21), Захожий (3-0), Скиданов (20-8), Артимович (28-22), Сокур (20-7).

Початок зустрічі у місті Лева підопічні Сергія Шемосюка провалили. Поки рівняни ”пристрілювалися”, господарі вже набрали п’ятнадцять очок і повели в рахунку — 15:0. Всі намагання баскетболістів БК-93 ”Пульсар” наздогнати суперника ще у першій десятихвилинці ні до чого не призвели — 14:26. Друга чверть пройшла у рівній боротьбі, де рівняни змогли відіграти одне очко — 20:19.

Проте після перерви гості почали наверстувати втрачене. І це їм майже вдалося. Перед заключною чвертю різниця зменшилася до п’яти пунктів — 61:66. Здавалося — ще один ривок і ”Пульсар” зможе переломити хід поєдинку. Проте прикра втрата м’яча Вадимом Скидановим на початку останньої чверті завадила це зробити. Господарі зуміли повернути собі впевненість і довели матч до логічного завершення. Фінальний свисток зафіксував перемогу ”Львівської політехніки” — 92:81.

Сергій Шемосюк, головний тренер БК-93 ”Пульсар”:

— Ми повністю провалили початок матчу — 0:15. Проте в подальшому змогли нав’язати супернику боротьбу. Перед завершальною чвертю різниця була всього п’ять очок. Якби вдало провели одну-дві атаки на старті четвертої десятихвилинки — львів’яни не встояли б. На жаль, помилки на початку заключної чверті призвели до перелому у протилежному напрямку.

Слабо зіграли Ілля Шемосюк, В’ячеслав Ковалевський, Станіслав Сокур випадав з командних дій. Не кращу гру провів Дмитро Дятловський. Якби всі зіграли у свою силу — результат був би кращим.

БК ”Будівельник” — БК-93 ”Пульсар” — 91:63 (31:13, 33:20, 11:14, 16:16).

25 березня. СК ”Меридіан”. 50 глядачів.

Судді: Б. Шульга, А. Широбоков, О. Рубан.

Київ: Стефанишин (21-18), Євстратенко (21-18), Забірченко (27-6), Орленко (12-10), Малиш (32-12), Неруш (19-10), Горбунко (24-7), Балашов (19-8), Брянцев (4-1), Кравей (18-2), Лохманчук (5-5).

Рівне: Ковалевський (27-13), Дятловський (29-8), Дубнюк (27-10), Шемосюк (12-0), Сокур (13-9), Козлов (27-9), Захожий (22-6), Скиданов (11-3), Колот (13-0), Артимович (20-5).

У неділю рівненська команда поступилася у Києві. Результат поєдинку вирішився у першій половині матчу. Господарі потужно провели дві перші десятихвилинки, що стало запорукою загального успіху. Ще до перерви столична команда набрала 64 пункти, тоді як “Пульсар” спромігся забити всього 33. У другій половині зустрічі господарі знизили активність, що дозволило підопічним Сергія Шемосюка виграти третю чверть і зіграти внічию у заключній. Як підсумок, чергова поразка рівнян — 63:91.

Якщо взяти до уваги статистичні дані, то гості відчутно поступилися у трьох показниках. Відсоток реалізації двохочкових кидків 72% — у “Будівельника” та 39% — у БК-93 “Пульсар”, підбори: 41 у — господарів та 25 — у гостей, фоли: 19 — у киян та 28 — у рівнян. Активні дії столичних спортсменів у нападі та перевага під щитами стали тим чинником, який дозволив впевнено здолати нашу команду.

У регулярному чемпіонаті БК-93 “Пульсар” проведе ще два поєдинки. 31 березня наша команда зустрінеться на виїзді із “Сумихімпромом”, а завершить змагання вдома 6 квітня проти ”Черкаських мавп”.

— Тренерський штаб працює причинами поразок у Львові та Києві. Якщо раніше у команди спад проходив у третій чверті, зараз ми поступаємося на початку гри. Важко здобути перемогу без п’ятого номера. У нас на цій позиції проблеми — Стас Алексейчик травмований, не в кращій формі Анатолій Колот. Ми планували з двох виїзних поєдинків виграти хоч один. На жаль — не вдалося.

Результати ігор: ”Черкаські мавпи” — МБК ”Миколаїв” — 101:86, ”Хімік” — ”Сумихімпром” — 91:79, ”Політехнік” — БК ”Одеса” — 83:107; ”Будівельник” — ”Азовмаш” — 60:84 (рівнянин Сергій Ліщук у складі переможців за 27 хвилин набрав 14 очок), МБК ”Миколаїв” — БК ”Київ” — 83:98, ”Хімік” — ”Дніпро” — 68:73, ”Кривбасбаскет” — ”Політехнік” — 85:77 (екс-пульсарівець Віктор Герасимчук пробув на майданчику 13 хвилин і забив 2 очки), ”Черкаські мавпи” — ”Азовмаш” — 70:88 (Сергій Ліщук за 30 хвилин приніс у доробок своєї команди 12 очок).