Нічия у Дніпропетровську

Спорт 15-лют, 2007, 22:269 prov 1 323
Першого ігрового дня гості досить легко і невимушено здолали своїх суперників — 3:0. Якщо в першій та другій партіях перевага волейболісток ”Регіна-АРТ” була беззаперечною — 25:20 та 25:19, то в третій довелося докласти зусиль, аби виграти. Незважаючи на опір дніпрянок, підопічні Валерія Пархоменка змогли виграти партію — 31:29 та здобути загальну перемогу — 3:0.

За іншим сценарієм проходив повторний поєдинок. Рівнянки виграли першу партію 26:24 і ,здавалося, зможуть святкувати перемогу у матчі. Але цього не сталося. Мабуть, наші волейболістки рано повірили у свою перемогу і ”зупинилися”. Господарки скористалися цим. Вигравши три партії поспіль — 25:17, 25:22, 25:20, волейболістки ”МСДЮШОР-Дніпро-Десна” перемогли у матчі — 3:1.

Набравши з чотирьох можливих лише три очки, рівнянки залишилися на четвертому місці — 34 очки. Проте в потилицю їм дихає южненський ”Хімік” — 32 очки. До завершення першого етапу змагань командам залишилося провести два тури (чотири гри). Наступні поєдинки ”Регіна-АРТ” проведе 24-25 лютого у Вінниці проти команди ”Медуніверситет-Олімп”. Наш суперник посідає шосте місце — 31 очко. Лідирує у чемпіонаті луцька ”Волинь-Університет-ОДЮСШ” — 41 очко.

Результати решти ігор: ”Волинь-Університет-ОДЮСШ” — ”Медіка-ШВСМ” — 3:0 та 3:0, ”Златогор” — ”Національний університет-ЧІПБ-Круг” — 3:2 та 3:1, СК ”Хімік” — ”Медуніверситет-Олімп” — 3:0 та 3:1.