Олімп підкорили наполовину

Спорт 21-гру, 2006, 11:379 Lobanovskiy 1 192
Другу половину чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд у вищій лізі рівненська “Регіна-АРТ” розпочала матчем у Вінниці. На жаль, для повної перемоги підопічним Валерія Пархоменка не вистачило виграшу у п’ятій партії другого ігрового дня.

У суботу гості повністю домінували на майданчику. Рівнянки досить впевнено провели гру і здобули загальну перемогу у трьох партіях — 3:0 (25:18, 25:18, 25:23). Зовсім по-іншому проходив повторний поєдинок. З першої партії на майданчику зав’язалася безкомпромісна боротьба. Про це говорить рахунок партії — 34:32 на користь господарок. (Стосунки цих команд знають і більш напружені партії. В нинішньому розіграші Кубка України рівнянки вигравали 31:29 і поступалися 40:42. Проте тоді “Реґіна-АРТ” змогла здобути загальну перемогу). Друга партія знову була за вінничанками — 25:20. І лише тоді рівнянки заграли агресивніше, що відразу позначилося на рахунку — 25:14 та 27:25. 2:2 — і все вирішувалося на тайм-брейку. Його краще провели господарки — 15:12 і здобули загальну перемогу 3:2.
У турнірній таблиці рівнянки посідають четверте місце — 25 очок. Лідирує луцька команда “Волинь-Університет-ОДЮСШ” — 30 очок.
Результати решти ігор: “Хімік” — “Волинь-Університет-ОДЮСШ” — 0:3 та 0:3, “Національний університет-ЧІПБ-Круг” — “Медіка-ШВСМ” — 3:1 та 3:0. “МСДЮШОР-Дніпро-Десна” — “Златогор” — 0:3 та 0:3.
Наступні матчі наша команда проведе вже у наступному році. 13-14 січня “Регіна-АРТ” прийматиме южненський “Хімік”.