Загасили ”Іскру” лише в неділю

Спорт 15-лис, 2007, 20:349 prov 1 125
Волейбол

У п’ятому турі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд у вищій лізі рівненська ”Регіна” приймала вдома одного з лідерів змагань — луганську ”Іскру-Педуніверситет”. Справжній бій господарки змогли дати лише у другий ігровий день, коли з неймовірними зусиллями здобули перемогу.

У суботньому поєдинку гості не дали жодного шансу підопічним Валерія Пархоменка на перемогу. Луганчанки потужно провели поєдинок — результативно діючи в атаках та ефективно захищаючись. Натомість у рівнянок гра не пішла. Дитячі помилки на блоках та прийомі не дозволили на рівних змагалися із ”Іскрою”. Як підсумок — загальна поразка 0:3 (19:25, 21:25, 29:31). Валерій Пархоменко, головний тренер ”Регіни”: — Результат сьогоднішньої гри закономірний. Ми провалилися на прийомі та наробили багато помилок. Це ”сміття”, як його називаю, не дозволило поборотися за перемогу. Нашого суперника здолати можна. Наступного ігрового дня рівнянки довели, що перемагати луганчанок можна і навіть треба. Гості двічі виходили вперед, але ”Регіна” двічі зрівнювала рахунок — 21:25, 25:18, 24:26, 27:25. Взявши гору у четвертій партії, наші дівчата відчули впевненість і на піднесенні провели тай-брейк. Вигравши п’яту партію (15:12), господарки здобули загальну перемогу — 3:2. Результати решти ігор: СК “Хімік” — “Рось-Університет” — 3:1 та 0:3 , “Національний університет-ЧІПБ-Круг” — “МСДЮШОР-Дніпро-Десна” — 3:0 та 3:0, “Медуніверситет-Олімп” — “Медіка-ШВСМ” — 3:1 та 3:1. У турнірній таблиці двовладдя: по 18 очок набрали ”Іскра-Педуніверситет” та білоцерківська ”Рось-Університет”. Відразу три колективи набрали по 16 пунктів — ”Регіна”, южненський СК ”Хімік” та вінницький ”Медуніверситет-Олімп”. Наступні матчі наша команда проведе на виїзді із черкаським колективом ”НУ-ЧІПБ-Круг” (15 очок) 17-18 листопада.