Додому — порожняком

Спорт 11-жов, 2007, 19:489 prov 1 047
Щоправда, у суботу гості ”нахабно” виграли першу партію (25:20). Господарки зуміли виправити становище і впродовж наступних трьох (26:24, 25:23, 25:19) змогли гарантувати загальну перемогу — 3:1. Наступного дня волейболістки “Регіни” відразу взялися до справи і, перемігши у трьох партіях, здобули загальну перемогу — 3:0 (25:15, 25:16, 25:18). Валерій Пархоменко, головний тренер ”Регіни”: — Матчі справили на мене двояке враження. Вчорашня перемога залишила неприємний осад. Багато програли на прийомі, мало забивали, мало блокували — жахлива статистика. Сьогодні почали вигравати подачу — і відразу все змінилося. Наш суперник — непередбачувана команда, яка може піднести неприємний сюрприз. Після трьох турів ”Регіна” набрала одинадцять очок і разом із командами ”Іскра-Педуніверситет” та ”Рось-Університет” лідирує в чемпіонаті. Результати ігор: “Іскра-Педуніверситет” — “МСДЮШОР-Дніпро-Десна” — 3:0 та 3:0, СК “Хімік” — “Медуніверситет-Олімп” — 3:2 та 1:3, “Нацуніверситет ЧІПБ-Круг” — “Рось-Уніеврситет” — 2:3 та 2:3.