Сусідів “побили”

Спорт 18-січ, 2007, 16:129 prov 1 135
У суботу та неділю домашніми матчами рівненська “Регіна-АРТ” продовжила виступи у чемпіонаті України з волейболу у вищій лізі. Наша команда приймала сусіда по турнірній таблиці южненський “Хімік”. Господарки на два очки випереджали своїх суперниць (у господарок 25 очок і четверте місце, а у гостей — 23 і п’яте) і при позитивному результаті могли зміцнити своє становище на четвертому місці. Їм це вдалося... Але як!

Вже в першій партії суботнього дня гості завдали поразки рівнянкам 25:23. Господарок це тільки розізлило і вони взялися до справи. Впродовж трьох партій підопічні Валерія Пархоменка довели свою перевагу і здобули загальну перемогу 3:1 (25:23, 25:1 та 25:23).
Набагато складніше перемогти було наступного дня. Для визначення переможця довелося зіграти п’ять партій. Особливо напруженою була заключна. Тай-брейк грається до 15 очок. Рівнянки, за шаленої підтримки вболівальників, змогли зламати опір южанок з рахунком 24:22. У попередніх партіях шальки терезів коливалися як в один, так і в інший бік. Початок був за рівнянками — 25:17, потім пішло-поїхало: 13:25, 25:19 та 18:25. Перемога у п’ятій партії дозволила святкувати загальну перемогу — 3:2.
Виграш дозволив ”Регіні-АРТ” відірватися від переслідувача і закріпитися на четвертому місці — 29 очок. Від третього місця, яке посідає команда ”Златогор”, нас відділяє один пункт. Саме із цією командою 20-21 січня гратимуть рівнянки. Матч відбудеться в Золотоноші. Лідирує у чемпіонаті луцька команда “Волинь-Університет-ОДЮСШ” — 34 очки.
Результати решти ігор: “Медіка-ШВСМ” — “Медуніверситет-Олімп” — 3:1 та 2:3, “Волинь-Університет-ОДЮСШ” — “Златогор” — 3:0 та 3:1, “Національний університет ЧІПБ-Круг” — “МСДЮШОР-Дніпро-Десна” — 3:2 та 3:2.