Все вище, вище і вище...

Спорт 01-лис, 2007, 21:199 prov 1 009
Проте вболівальнки побачили невиразну гру з невеликою кількістю гольових моментів. У першому таймі більш активно діяли господарі. На десятій хвилині Володимир Ткачук прострілив у карний майданчик, Василь Лавренюк пробивав, але захисник ”Карпат-2” блокував удар. За хвилину Володимир Ткачук виконав штрафний удар — м’яч пролетів поблизу воріт Андрія Коваса. Останній небезпечний момент поблизу воріт гостей виник на тридцятій хвилині. На вістрі атаки знову був Василь Лавренюк і знову його удар блокували захисники. Після перерви характер гри не змінився. На четвертій хвилині Олег Котюк у карколомному стрибку наніс удар по воротах гостей. Проте м’яч пішов набагато вище. Через дванадцять хвилин футболісти „Карпат-2” заробили штрафний поблизу карного майданчика ”Вереса”. Проте загрози для Василя Козіброди та захисту рівнян він не приніс. Долю матчу визначила 73 хвилина. Володимир Ткачук наніс потужний удар зі штрафного. Воротар ”Карпат-2” не втримав м’яча, до якого першим встиг Олег Котюк, який скинув його під удар Олександру Любару і рахунок змінився на користь ”Вереса”. До завершення поєдинку жодна з команд не створила бодай натяку на небезпечний момент. Тренерські штаби обох команд провели кілька замін, але пожвавити гру не вдалося. Мабуть, гравців розслабила по-літньому тепла та сонячна осіння погода... Лідирує у чемпіонаті команда ”Княжа” зі Щасливого — 32 очки. Рівненський ”Верес” має в своєму доробку 19 очок і посідає восьме місце у турнірній таблиці. Свій черговий поєдинок наша команда проведе 26 жовтня в Южноукраїнську проти ”Енергії”. Результат решти ігор: ”Динамо-3” — ”Енергія” — 2:0, ”Буковина” — ”Оболонь-2” —1:2, ”Нафтовик” — ”Рось” — 2:1, ”Нафком” — ”Княжа” — 2:5, ”Арсенал” — ”Нива” — 1:4, ”Нива-Світанок” — ”Єдність” — 1:0, ”Поділля-Хмельницький” — ФК ”Коростень” — 2:0.