Перемогли за рахунок суперника

Спорт 20-вер, 2007, 17:399 prov 1 273
Футболісти ФК ”Коростень” зі стартового свистка повели масовий наступ на ворота рівнян. І вже на першій хвилині матчу заробили пенальті. Проте скористатися таким подарунком господарі не змогли — Григорій Прудко влучив у штангу. Господарі продовжували атакувати. Все, на що вистачало можливостей футболістів ”Вереса”, — контратаки. І на десятій хвилині одна з них вдалася. Володимир Ткачук кинув у прорив Олега Котюка. Рівнянин мав нагоду вийти один на один з воротарем господарів. Проте це не дозволив зробити Юрій Вигівський, який ... відправив м’яч у власні ворота. До кінця першого тайму і весь другий коростенці проводили в атаках, аби зрівняти рахунок. Гості впевнено захищалися, не забуваючи про контратаки. Лише наприкінці матчу господарі створили небезпечний момент, але Василь Козіброда виручив команду. Фінальний свисток зафіксував першу перемогу нашої команди на виїзді — 1:0. Після восьми ігор ”Верес” має в доробку 10 очок і посідає дев’яте місце у турнірній таблиці. Лідирує у чемпіонаті команда ”Княжа” зі Щасливого — 19 очок. Результати ігор: ”Єдність” — ”Динамо-3” — 1:0, ”Нива” — ”Буковина” — 1:0, ”Княжа” — ”Енергія” — 6:1, ”Нива-Світанок” — ”Нафком” — 3:1, ”Поділля-Хмельницький” — ”Нафтовик” — 0:1, ”Оболонь-2” — ”Арсенал” — 0:3. Свій наступний поєдинок ”Верес” проведе 21 вересня вдома проти команди ”Єдність” з Плиски. Суперник посідає третє місце у турнірній таблиці — 14 очок.