Спорт 18-жов, 2007, 18:469 Lobanovskiy 1 622
У другій лізі першості області з футболу впевнено лідирує ФК ”Вельбівно”. У дев’ятнадцятому турі лідер декласував дубенський ”Спартак” — 6:2. На рахунку переможців 36 очок після 17 ігор. На другому місці йде сарненський ”Олімп” — 32 пункти. На одне менше у ФК ”АМАКО Гоща”, 30 у доробку рокитнівського ”Полісся”. Результати ігор: ”Будівельник” — ”Полісся” — 0:1, ”Рівень-Верес-2” — ”Горизонт” — 3:5, ФК ”Вельбівно” — ”Спартак” — 6:2, ”Горинь” — ”Олімп” — 0:2.

***

Завершилася першість Березнівського району з футболу. За кращою різницею забитих та пропущених м’ячів переможцями стали футболісти села Білка, на другому місці спортсмени Кам’янки. В обох колективів по 37 очок. Однакову кількість очок набрали й претенденти на третє місце — футболісти Малинська і Великого Поля — по 31 пункту. Тут за підсумками забитих і пропущених голів третім призером стала команда села Малинськ.

***

Продовжує підготовку до нового сезону МФК ”Рівне”. Підопічні Юрія Баховського провели черговий товариський поєдинок. У Львові рівняни помірялися силами із місцевим “Таймом”. Господарі здобули перемогу 6:3.

***

У Мінську відбувся етап Кубку світу з дзюдо серед жінок. На жаль, рівнянка Ольга Суха провела його невдало. Вихованка СК ”Олімпійські Надії” була лише п’ятою.

***

Друге місце виборов БК ”Сузір’я-ОДЮСШ” на міжнародному турнірі з баскетболу серед дівчат 1994-1995 років народження у Вінниці. Підопічні Валерія Жартуна програли росіянкам з Тольятті (35:78) і перемогли команди Хмельницького (73:29), Вінниці (60:33), Бердичева (60:31) та Київської області (43:15). Тетяну Олексійчук (ЗОШ №28) визнано кращим захисником турніру.

***

З двох поразок стартував БК ”Сарни” у вищій лізі першості України з баскетболу. Підопічні Олега Краська поступилися в Одесі місцевому ”Домограду” — 80:105 (19:28, 18:31, 23:26, 20:20) та 66:85 (13:26, 15:13, 17:28, 21:18). У першому матчі найрезультативнішими у гостей були Сергій Марков (31 очко) та Мераб Тодуа (16), а в другому — Костянтин Тарасенко (18). У другому турі БК ”Сарни” прийматиме СК ”Аджалик”. Матчі пройдуть 20-21 жовтня у Костополі.

***

Триває п’ятий чемпіонат АБЛ. Відбулися чергові поєдинки, де були зафіксовані результати: Університет ”Україна” — ”Стрітбаскет” (Млинів) — 58:44 (Дмитро Кухарчук — 12 очок — Роман Дорош — 13), БК ”Реноме” — ”Водник”-НУВГП — 69:68 (Павло Грищук – 17 — Святослав Стельмащук – 19), ”Будсервіс” (Сарни) — БК ”Здолбунів” — 68:36 (Микола Білоус – 25 — Віктор Яцурик – 12), ”ЛАВІСС” — БК ”Оріон” (Березне) — 83:64 (Ігор Кісліцин – 27 — Микола Прокопчук – 18), БК ”Оріон” — БК ”Здолбунів” — 51:55 (Богдан Ткачук – 23 — Олексій Корсун – 21), ”ЛАВІСС” — ОДЮСШ-91 — 77:62 (Віталій Гуртовенко – 33 — Тарас Шанюк – 23).

***

У суботу відбувся всеукраїнський турнір з легкоатлетичних метань пам’яті майстра спорту міжнародного класу Віктора Степанського. Минулого року, коли він започатковувався, змагалися представники лише нашої області. Нині до Рівного завітали спортсмени із Тернополя, Закарпаття, Івано- Франківська, Волині, Дубного, Костополя та Рівного, які змагалися у метанні диска, списа та штовханні ядра.

***

Міжнародний турнір з тенісу серед ветеранів ”Дельта 2007” відбувся на кортах клубу ”Софія-Стар”. У ньому взяли участь 15 пар з України та Білорусі. Перше та друге місця на рахунку тенісистів зі Львова, третє місце здобула рівненська пара Лазарєв — Дячишин.

***

Впродовж двох днів у Рівненському НВО №12 пройшов чемпіонат Рівненської області з бойового гопака. У змаганнях взяли участь спортсмени з Рівного, Здолбунова та Дубровиці. У командному заліку перше місце вибороли представники Дубровиці (шість перших місць), на другому місці — рівняни.

***

У суботу в Червонограді відбувся меморіальний турнір імені Ігоря Марка. Крім українських гонщиків, у змаганнях взяли участь поляки та росіяни. Впевнено гонку провів червоноградець Андрій Карпов. Вийшовши до фіналу, він зумів випередити Томаша Хжановського (друге місце), Адріана Мєдзінського (третє) та Гжегоша Кнаппа (четверте) і став переможцем.