Рівненщина спортивна

Спорт 11-жов, 2007, 19:469 prov 1 248
Зменшилася кількість команд-претендентів на нагороди у вісімнадцятому турі чемпіонату України з футболу. Вдома кузнецовський “Ізотоп-РАЕС” поступився радивилівському “Соколу” — 1:2 і припинив боротьбу за нагороди. Решта чотири колективи здобули перемоги і суттєвих змін у турнірній таблиці не сталося. Лідирують у змаганнях здолбунівський “Волинь-Цемент” та сарненський “Маяк” — по 41 пункту. На одне очко менше в оржівського “ОДЕКа” і гра в запасі. 38 пунктів у ”Штурма-МЕГУ”. В активі атомників 31 очко та гра у запасі. Вчора відбулися два пропущені поєдинки, в одному з яких грав чинний чемпіон ”ОДЕК”. Результати ігор: “Водник” — “Маяк” — 0:2 (юнаки -:+), “Ізотоп-РАЕС” — ”Сокіл” — 1:2 (2:1), “Енергія” — “Волинь-Цемент” — 1:3 (5:1), “Буран-Славія” — “Варіант” — 3:0 (3:1), “Случ” — “ОДЕК” — 0:2 ( 1:2), “Штурм-МЕГУ” — “Хімік” — 3:1 (9:0). Серед бомбардирів лідирує Олександр Довгалець-старший (”Волинь-Цемент”) — 12 голів.

***

У вісімнадцятому турі першості області з футболу втратили очки претенденти на перемогу. Якщо ФК ”Вельбівно” розійшовся миром з командою ”Рівень-Верес-2”, то ФК ”АМАКО Гоща” поступився ”Поліссю”. Результати ігор: ”Горизонт” — ”Будівельник” — 3:2, ФК ”Вельбівно” — ”Рівень-Верес-2” — 3:3, ”Олімп” — ”Спартак” — 3:0, ФК ”Квасилів” — ”Горинь” — 0:1, ”Полісся” — ФК ”АМАКО Гоща” — 2:0.

***

Гонщик рівненського ”Урагану” Андрій Карпов став переможцем четвертого етапу ”Кубка МАСЕК”, що відбувся у суботу у Львові. Вигравши всі заїзди, він набрав 15 очок. На другому місці фінішував росіянин Денис Сайфутдінов (13 пунктів), на третьому — росіянин Євген Гомозов, який у перезаїзді здолав Андрія Сіньковський. Щоправда, цього було замало, аби потрапити у призери. Після чотирьох етапів загальну перемогу здобув румун Олександр Тома (38 очок). По 35 пунктів у доробку поляка Гжегоша Шишка (друге місце) та угорця Ахілла Лоринца (третє). Червоноградець з 30 очками був четвертим. Проте Андрій Карпов брав участь у двох із чотирьох етапів.

***

Традиційно для Червонограда, в першу неділю жовтня, у День міста, проводився турнір серед пар зі спідвею “Кубок Червонограда”. Перше місце в додатковому заїзді здобула пара з Польщі — Томаш Шмідт та Марек Мруз (18+3), друге місце в українців Андрія Сіньковського та Володимира Трофимова (18+2). Третіми була російсько-українська пара Володимир Дубінін та Сергій Борисенко — 17 очок.

***

Минулого тижня стартував п’ятий чемпіонат аматорської баскетбольної ліги Рівного з баскетболу, в якому боротимуться десять команд із Рівного, Сарн, Здолбунова, Березного, Млинова. В перших чотирьох іграх були зафіксовані результати: ”Будсервіс” (Сарни) — БК ”Оріон”-ДЮСШ (Березне) — 102:59 (найрезультативнішими були Сергій Кіба — 34 очки та Богдан Ткачук — 24), БК ”Здолбунів” — ОДЮСШ — 70:67 (Олексій Корсун – 29 та Тарас Штанюк – 21), ”Водник” НУВГП — ”Флеш” — 80:51 (Денис Лавренчук – 12 та Олександр Гульчук – 15), БК ”Реноме” — ”Стрітбаскет” (Млинів) — 97:45 (Сергій Меленюк – 27 та Денис Ошаровський – 18). Матчі відбуватимуться у вівторок і середу у спортивному залі технікуму технологій і дизайну НУВГП.

***

В Тернополі відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків. Вихованець Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи ”Колос”, кандидат у майстри спорту Роман Василевський у ваговій категорії до 85 кг виборов золоту медаль, піднявши у ривку штангу вагою 100 кг, а у поштовху – 125 кг. Тренер спортсмена – Заслужений тренер України Володимир Гордійчук.

***

Рівнянка Вікторя Денисенко посіла третє місце на чемпіонаті Європи серед юніорів, що відбувся в в столиці Чехії — Празі. Вирішальним став поєдинок за вихід у фінал, у якому рівнянка програла англійській спортсменці. Загалом на чемпіонаті Європи серед юніорів збірна України завоювала дві медалі, одну бронозову (у Вікторії Денисенко) та одну срібну.

***

В Білій Церкві (Київська область) відбулись Всеукраїнські літні сільські спортивні ігри з велоспорту на шосе ”Хто ти, майбутній олімпієць?” у яких вдало виступили учні Рівненської ОК ДЮСШ ”Колос”: Ольга Шекель – перше місце, Юлія Гончар – третє місце, Катерина Лазарчук – четверте місце, Павло Давидюк – шосте місце, Інна Бестюк – шосте місце. В загальному заліку Рівненська команда посіла третє місце. Підготували спортсменів Галина Кирик та Анатолій Чаюк.