МФК “Рівне” потрапив під ”Локомотив”

Останні новини 26-лют, 2009, 11:289 prov 1 224
У черговому турі чемпіонату України з футзалу серед команд вищої ліги МФК “Рівне” приймав вдома харківський “Локомотив”. На жаль, взяти очки у ”залізничників” підопічним Юрія Баховського не вдалося. Після першого тайму господарі поступалися 0:1. У другому рівняни заграли більш агресивно й забили гол — з пенальті відзначився Роман Волох. Харків’яни відповіли трьома й святкували перемогу — 4:1. У другому таймі господарі не реалізували два десятиметрові удари.
Результати решти ігор: ”Моноліт” — ”Тайм” — 1:4, ”Енергія” — ”СумДУ-Артмотор” — 2:3, ”Луг.Т.К.” — ”Контингент” — 6:1, ”Шахтар” — ”Марріон” — 7:2, ”Ураган” — ”Єнакієвець” — 1:2, ”ТВД” — ”Кардинал” — 5:0. У турнірній таблиці двовладдя — по 47 очок у ”Шахтаря” та ”Тайму”. МФК ”Рівне” з 11 пунктами посідає тринадцяту сходинку.