Рівне:

Створення та просування сайтів

Талант жартувати

Світлячок 27-мар, 2008, 11:549 prov 1 411
Та все ж, аніж боятися нерозумного жарту, краще підтримати непогану традицію й самому розважитися цієї весняної днинки. Узагалі, розсмішити чи нестандартно повеселити і при цьому не образити — не таке просте завдання, принаймні воно не завжди вдається навіть професійним клоунам. Варіації ж на тему «у тебе вся спина біла» тільки у виключних випадках гідні того, аби про них розповідати нащадкам. Тому залишається заздалегідь подбати про якісне розігрування, врахувавши такі критерії:
1. Правдоподібність. «Об’єкт» повинен повірити в те, що це не спецлокшина, а чистісінька правда.
2. Коректність. Є речі, якими не жартують.
3. Доброта. Твої забави не повинні стати причиною розладнання нервів, госпіталізації чи розставання закоханих. Бажано також з обдуреним не посваритися, а після викриття сміятися разом із ним.
4. Дотепність. Вдалий жарт примусить усміхнутися навіть найпохмурішого(-у) однокласника(-цю). Навіть якщо з-поміж усіх твоїх якостей вдачі найпочесніше місце посідає тонке почуття гумору, а 1 квітня взагалі вважаєш другим днем народження, все одно не втрачай пильності, коли сиплеш «перлами».
Пам’ятай, безтурботно відпускати жарти можна тільки у товаристві однолітків, коли ж спілкуєшся зі старшими, це сприймається як неповага. Не слід також дозволяти собі систематично кидати шпильки чи глузувати з інших. Злий насмішник зазвичай не користується симпатією в товаристві, тому його просто уникають.
Урахуй, у колі друзів дозволений той гумор, який нікого не ображає. Делікатно й до речі сказана смішинка приятелям, які вміють відрізнити жарт від образи (адже не секрет, що є багато таких осіб, які завжди готові сприйняти дотепне слово за насмішку чи доказ неповаги до своєї персони, тому дуже легко вибухають гнівом), може зіграти роль справжньої першоквітневої бомби!
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору