Рівне:

Створення та просування сайтів

ПРОЩАННЯ З МИТРОПОЛИТОМ

Головна 15-дек, 2005, 13:069 prov 1 071
12 грудня тисячі рівнян провели в останній путь одного із найвідоміших православних ієрархів, постійного члена Священного Синоду Української православної церкви Київського Патріархату – Високопреосвященнішого митрополита Рівненського й Острозького Даниїла.
Високопреосвященніший Даниїл (у миру – Богдан Чокалюк) пішов із життя 10 грудня на 48 році життя. Похорон відбувався у Покровському кафедральному соборі і митрополит став першим, кого поховали під стінами цього рівненського храму.
Як зазначив прес-секретар Рівненського єпархіального управління Сергій Думенко, за час керівництва Даниїла Рівненська єпархія стала однією з найпотужніших в Україні і посіла друге місце після Київської. Крім того, Високопреосвященніший митрополит за життя активно відстоював перед Вселенським патріархатом ідею об’єднання усіх конфесій православної церкви.
Заупокійну літургію за померлим відправив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. У своїй проповіді Патріарх закликав православних помолитися від щирого серця за митрополита Даниїла, щоб Господь прийняв його у своє небесне царство.

Марина ДАНИЛЮК.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору