Рівне:

Створення та просування сайтів

РАК — не вирок

Здоровя 27-січ, 2005, 14:149 prov 1 985
Останнім часом нетрадиційна та фітомедицина набувають усе більшої популярності. Ця тенденція є цілком закономірною, адже упродовж століть ці старовинні рецепти переходили з покоління в покоління, витримуючи перевірку часом. Вони стали альтернативою для тих, хто розчарувався в останній, або чий випадок лікарі вважають безнадійним. Найчастіше серед них опиняються онкохворі. При підозрі на це захворювання потрібно відразу звернутись до лікаря, принаймні для того, аби визначити діагноз. Нащастя, не всі побоювання виправдовуються. Далі — потрібно розпочати пошук інформації: досліджувати, вивчати, аналізувати, а головне — пам’ятати, що не обов’язково випробовувати усі методи.

Приміром: багато-хто знає, що ракові пухлини намагаються лікувати болиголовом, але не всім відомо, що він викликає значне погіршення пам’яті.

Цим, значною мірою, можна пояснити, чому певні цілителі не бажають, аби їх секрети стали надбанням громадськості. Справа в тому, що деякі лікарські рослини є ядовитими і діють за принципом: “клин вибивається клином”. До них належить чистотіл і квіти картоплі. А відносно безпечними з тих, що використовуються при лікуанні цієї хвороби є: дикий хміль, калина, листя соняшника, мар’їн корінь, кора дуба, ряска. Особливої уваги заслуговує березовий гриб (чага). Але цей засіб буде еффективним, якщо збирати його в екологічно чистих районах, інакше – ефект буде з точністю до навпаки. Але за умови правильного збирання, зберігання та застосуванні призупиняє ріст пухлин і покращує самопочуття. Подібну дію має моркв’яний сік. Ефективним засобом є і суміш з червоного вина навпіл розбавленого оливковою чи обліпиховою олією.

Слід зауважити, що до вживання деяких лікарських рослин можуть існувати певні протипоказання, спричинені несумісністю з іншими ліками, супутніми захворюваннями, індивідуальною непереносимістю та багатьма іншими факторами.

Головне в цій справі – не впадати у відчай і пам’ятати, що для того аби перемогти ворога, потрібно добре знати стратегію його нападу. Якомога більше перебувайте на природі, бо спілкування з нею додасть сил і допоможе зрозуміти, що світ не такий вже і сірий, яким видавався крізь призму недуги. Навіть вийшовши з міської квартири, уважно подивіться навколо, і ви обовязково побачите травичку чи пагін берізки, що знаходить сили пробитися крізь товщу асфальту, щоб лишень простягти свої тендітні листочки назустріч променям ранкового сонця. Намагайтесь здолати хворобу, щоб вона не перемогла вас. А для цього необхідно мати віру, надію, любов до життя і його мету.

Мирослава КРУПЕНКО,
Рівне.


Варто прочитати
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору