“Мілан” наздоганяє “Ювентус”

Спорт 10-лют, 2005, 14:599 prov 1 109
Ернан Креспо на четвертій доданій хвилині забив переможний гол у ворота римського “Лаціо”, забезпечивши “Мілану” перемогу з рахунком 2:1. Римський клуб, який цього сезону змушений боротися за виживання, в першому таймі грамотно оборонявся, а на 56-й хвилині завдяки пенальті у виконанні Массімо Оддо несподівано повів в рахунку. Проте “Мілан” провів серію замін і зумів переламати хід матчу. Спочатку Андрій Шевченко, який вийшов на заміну, ударом з штрафного вирівняв становище. А в додані арбітром хвилини спрацювала південноамериканська зв’язка “Мілана”. Бразилець Кака пробив в штангу, а на добиванні вдало зіграв аргентинець Креспо. Цей результат дозволив “Мілану” до двох очок скоротити відставання від “Ювентуса”. Команда Фабіо Капелло у суботу зазнала другої поразки поспіль і за два тури розбазарила свою перевагу над головним конкурентом у вісім очок. Видно травма чеського півзахисника Павла Недведа украй негативно позначилася на атакуючому потенціалі “Ювентуса”.

Бомбардири: 18 — Монтелла (“Рома”), 14 — Адріано (“Інтер”), Шевченко (“Мілан”).