Рівне:

Створення та просування сайтів

На грип A/H1N1 захворіло більше тисячі людей в усьому світі

Україна і світ 07-май, 2009, 15:179 prov 840
Число офіційно підтверджених випадків захворювання на грип A/H1N1 у світі складає 1003, — повідомила глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Чен.
За її словами, захворювання зареєстровано у 20 країнах світу, однак становище є не настільки драматичним, щоб очікувати катастрофічних наслідків.
“Немає жодних ознак того, що ми зіткнулися з тією самою ситуацією, що і в 1918 році”, — сказала Чен, маючи на увазі епідемію грипу, жертвами якої стали десятки мільйонів осіб.
Від пандемії іспанки, викликаної вірусом H1N1, у 1918-1920 роках серйозно постраждало від 20 до 40% населення Землі, вона охопила Іспанію, Швейцарію, Португалію, Королівство Сербів, Хорватів і Словенців (майбутню Югославію), Грецію, Великобританію, Німеччину, Данію, скандинавські країни, держави Північної Африки та інші. За найскромнішими підрахунками, хвороба забрала більше 20 мільйонів життів.
Як повідомив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, гендиректор ВООЗ поінформувала його, що організація не планує підвищувати загрозу пандемії нового різновиду грипу до максимального, шостого рівня, якщо масштаби епідемії залишаться незмінними. ВООЗ 29 квітня підвищила рівень загрози глобальної епідемії грипу з 4 до 5 за шестибальною шкалою.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору