“ОДЕК” перемагає у фіналі

Спорт 31-сер, 2006, 13:149 prov 1 435
У неділю на стадіоні “Авангард” відбувся фінал Кубка області з футболу. У заключному матчі турніру змагалися оржівський “ОДЕК” та сарненський “Маяк”. У першому таймі на футбольному полі точилася рівна боротьба, з деякою перевагою оржівців. Лише перед самою перервою сарненці створили кілька небезпечних моментів. Але труднощів для Юрія Кособуцького вони не склали.
У другому таймі підопічні Григорія Шаламая посилили натиск. Особливо спекотно поблизу штрафного майданчика “Маяка” стало після виходу Андрія Давидюка. І голи не змусили себе чекати. Початок розгрому поклав Роман Волох. Після розіграшу кутового Роман пробив у нижній кут воріт і м’яч опинився у сітці воріт сарненчан. Потім настала черга Андрія Давидюка. Перший його удар прийняла на себе бокова стійка, а вже з другої спроби він головою переправив м’яч у ворота. “Маяк” намагався забити бодай гол, але пропустили ще. У швидкій контратаці Сергій Приймак поставив жирну крапку у зустрічі — 3:0.
За перебігом матчу спостерігали три тисячі вболівальників, більшість із яких були з Оржева та Сарн.