Рівне:

Створення та просування сайтів

Голова обласної ради Ігор Олійник подякував прикарпатським лікарям

Івано-Франківська область 04-лис, 2009, 09:409 Lobanovskiy 957
Голова обласної ради Ігор Олійник взяв участь у нараді, що відбулася 3 листопада в Івано-Франківську під головуванням Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з питань невідкладних заходів з виявлення та лікування хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції та виконання відповідних рішень уряду.
Про це повідомляє Прес-служба голови обласної ради.


Керівник представницького органу влади Івано-Франківщини – ради 5-го демократичного скликання – Ігор Олійник подякував керівнику українського уряду Юлії Тимошенко за приїзд в область, що, “стане поштовхом для розвитку медичної галузі краю”.
Голова обласної ради акцентував увагу на пріоритетах – виконанні плану соціально-економічного розвитку краю, зокрема завершенні будівництва обласної клінічної лікарні та Коломийської інфекційної лікарні, забезпеченні їх найсучаснішим медичним обладнанням. Від імені депутатського корпусу та керівництва ради Ігор Олійник подякував прикарпатським лікарям, усім медичним працівникам області “за сумлінну працю у цей складний час”.
“Медики, самовіддано рятують людські життя, часто самі наражаючись на небезпеку”, – підкреслив голова обласної ради”.
Водночас Ігор Олійник закликав “перейти на європейську систему в охороні здоров’я, на закупівлю ліків в аптеках строго за рецептами лікарів, як це є в європейських країнах, зокрема в сусідній Польщі”.
“Нам потрібно переглянути підхід до створення аптечної мережі, – підкреслила Юлія Тимошенко. – Ми зобов’язані створити державну мережу аптек, бо, як виявилося, у такий складний час не можемо покладатися лише на приватні аптеки”.
Голова обласної державної адміністрації Микола Палійчук у своєму виступі акцентував увагу Прем’єр-міністра на нагальних потребах. Зокрема, лікувальні заклади потребують 15 дихальних апаратів; систем мембранної оксигенації – з розрахунку на 5 хворих кожному з 25 лікувальних закладів; 5 реанімобілів; 3 пересувні рентгенологічні комплекси; 15 систем добового моніторингу для реанімаційних відділень; 5 аналізаторів газового складу крові і 3 млн. шт. масок.
Микола Палійчук констатував: з резервного фонду Держбюджету отримано медикаменти та витратні матеріали на суму 506,7 тис. грн., в тому числі 19 тис. упаковок препарату "Таміфлю", що становить потребу області на 1 місяць.
Налагоджено пошиття масок для потреб населення із марлевих запасів Держрезерву – уже пошито 250 тис. шт. і "пошиття триває".
Вислухавши виступаючих на нараді, зокрема головного державного санітарного лікаря області, депутата обласної ради Михайла Яворського, головного лікаря обласної клінічної лікарні Романа Остяка (до наради Прем’єр-міністр відвідала цю лікарню), головних державних санітарних лікарів Калуського і Рогатинського районів, а також Івано-Франківського міського голову Віктора Анушкевичуса та Калуського міського голову Ігоря Насалика, керівник уряду подякувала усім причетним до подолання епідемії, особливо лікарям, медичному персоналу області, які "самовіддано працюють, самі наражаючись на небезпеку".
Голова уряду Юлія Тимошенко назвала “слушною” пропозицію, аби праця медичних працівників, які у ці дні працюють понад норму, була оплачена додатково. За її словами, “заслуговує на увагу” і питання виділення додаткових коштів на харчування в лікарнях, які переповнені.
Прем’єр-міністр дала доручення присутньому на нараді заступнику Міністра охорони здоров’я України Володимиру Юрченку підготувати постанову Кабінету міністрів щодо забезпечення санітарно-епідеміологічної служби необхідним і найсучаснішим медичним обладнанням.
Схожі новини
Коментарі - всього 1

МММ 04-лис, 16:51

Я розумію, що у свій час познущалися над назвою Вашого обласного центру. Але це не дає права журналістові чи там редактору на сайті знущатися з назви ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору