Рівне:

Створення та просування сайтів

Ухилився від сплати податків – чекай працівників

Кримінал 24-фев, 2005, 18:389 prov 1 023
Під час перевірки було встановлено, що посадові особи порушили чинне законодавство, включивши до валових витрат 4 мільйони 206 тисяч гривень за виконані будівельні роботи в одному із рівненських підприємств. Причому, вартість таких робіт складала значно менше, а саме – 2 мільйони 741 тисячу гривень. Внаслідок цього було завищено валові витрати та включено до податкового кредиту суми ПДВ на 257 тисяч гривень не підтверджених бухгалтерськими документами.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів, співробітники податкової міліції Рівненської обласної державної податкової інспекції встановили, що посадові особи одного із Здолбунівських торговельних підприємств умисно, з корисливих мотивів, надали неправдиву інформацію про свою неплатоспроможність. Мало того вони відкрили рахунок в іншому банку та здійснювали діяльність, не виконуючи вимог кредиторів по погашенню боргу. Ще було передано в оренду без згоди розпорядника майна три об’єкти.

Прокуратурою Здолбунівського району відносно посадових осіб СПД порушено кримінальну справу за ст 218 та 364 КК України.

Справа знаходиться у провадженні слідчих прокуратури Здолбунівського району.

Аліна ФЕДОРОВИЧ,
Рівне.
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору