Рівне:

Створення та просування сайтів

У матчі “Всіх зірок” Схід обіграв Захід

Спорт 24-лют, 2005, 18:529 prov 1 573
Найціннішим гравцем став лідер “Філадельфії” Аллен Айверсон (Схід), який набрав 15 очок. Крім того, на його рахунку 10 передач, 5 перехоплень і 4 підбори. Айверсон вже визнавався найціннішим гравцем матчу “Всіх зірок” в 2001 році, коли перемогу також святкувала збірна Сходу.

Проте не Айверсон став найрезультативнішим гравцем матчу. 17 очок набрав Рей Аллен із збірної Заходу, а на рахунку його напарника по команді Кобі Брайанта — 16 очок. 15 записав на свій рахунок представник Сходу Жермейн О’Ніл.

Окрім “зоряного” матчу в Денвері відбулися і конкурси за участю кращих гравців ліги. У змаганні на найвидовищніший кидок зверху перемогу отримав новачок НБА Джош Сміт, який представляє “Атланту”. Суддів і глядачів вразила знахідка гравця, в одній із спроб того, що усадив на стілець перед кільцем форварда “Денвера” Кеньона Мартіна і перестрибнув через перешкоду перед тим, як вколотити м’яч в кільце.

У решті трьох конкурсах перемоги святкували баскетболісти “Фіникс Санз”. Квентін Річардсон випередив Кайла Корвера і торішнього переможця Вошона Ленарда в змаганні на точність з-за триочкової дуги. У “технічному” конкурсі, що включає дриблінг, швидкість, уміння віддати пас і забити з-під кільця, кращим став Стів Неш.

Нарешті, в конкурсі Shooting Stars перемогу також отримало тріо з Фіникса: форвард “Санз” Шон Меріон, новачок WNBA (жіноча НБА) Діана Тауразі і Ден Марлі (легендарний у минулому захисник команди з Арізони), швидше за інших закинули в кільце потрібну кількість м’ячів.

Сторінку підготував Дмитро КОМОДО
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору