Рівне:

Створення та просування сайтів

Знахідка вагою півтонни

Кримінал 03-кві, 2008, 12:189 prov 1 125
28 березня о 10.50 в місті Рівному на вулиці Черняка, 5 під час проведення земляних робіт, копаючи котлован під будівництво житлового будинку, працівник будівничої фірми „Новобудсервіс” побачив, як з ковша екскаватора випало щось схоже на авіабомбу. Наляканий робітник негайно сповістив про страшну знахідку власне керівництво, яке, у свою чергу, наказало терміново покинути територію будівельного майданчика близько ста робітникам та повідомило МНС.
За словами інспектора центру пропаганди ГУ МНС у Рівненській області Дмитра Мельника, на місце пригоди виїхала група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, роботу якої безпосередньо очолив перший заступник начальника ГУ МНС в області полковник служби цивільного захисту Євген Соломчук. Також невдовзі до місця знаходження вибухівки прибули голова Рівненської обласної державної адміністрації Віктор Матчук та заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, які стежили за завантаженням небезпечної знахідки.
Піротехніки детально оглянули небезпечну знахідку та встановили, що вибухонебезпечним предметом є ніщо інше, як 500 кілограмова фугасна авіаційна бомба.
Слід зазначити, що півтонна бомба могла б наробити чимало біди на Північному, адже вона перебувала у бойовому стані, а радіус ураження при можливому вибуху такої знахідки становить більше кілометра. На початковому етапі розглядалася можливість знешкодження авіабомби безпосередньо на будівельному майданчику, але при такому розвитку подій існувала реальна загроза пошкодження ліній електро-, газо-, та водо — постачання мікрорайону, а також цілісності житлових будинків. Та коли сапери її оглянули, то визначили, що її можна транспортувати. Після отримання дозволу від керівництва рівненські сапери на чолі з начальником групи піротехнічних робіт капітаном служби цивільного захисту Олегом Нікальчуком за допомогою крана завантажили півтонну бомбу на спеціальний автомобіль. На ньому піротехніки і відвезли бомбу на Рівненській військовий полігон, де її успішно підірвали.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору