Рівне:

Створення та просування сайтів

ВР пропонує підвищити виплати при народженні першої дитини до 25 тисяч

Україна і світ 22-июл, 2010, 10:389 prov 1 158
За народження другої дитини пропонується виплачувати 50 тисяч гривень, третьої та наступних - по 100 тисяч гривень.
Нардеп від БЮТ, міністр праці і соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський пропонує парламенту встановити виплати при народженні першої дитини 25 тис. гривень, другої - 50 тис. гривень, третьої та наступних - по 100 тис. гривень.
У проекті закону № 7001 “Про внесення змін до закону Про державний бюджет на 2010 рік” (відносно забезпечення соціальних гарантій громадян), зареєстрованого в Раді 19 липня, пропонується встановити, що допомога по нагляду за дитиною до 3-х років надається в розмірі, який дорівнює різниці між прожитковим мінімумом для працездатних і середньомісячним сукупним доходом сім’ї з розрахунку на 1 людину за попередні 6 місяців, але не менше 130 гривень.
Також проектом передбачено доручення Кабінету міністрів забезпечити в 2010 році встановлення розміру посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду єдиної тарифної сітки на рівні не нижче за розмір мінімальної заробітної плати.
Примітно, що підвищення виплат при народженні 1 дитини до 25 тис. гривень, 2 дитини - до 50 тис., 3 і наступних - до 100 тис. гривень було однією з передвиборних обіцянок чинного президента Віктора Януковича.
Ще 10 березня чотири депутати від БЮТ внесли на розгляд парламенту аналогічний законопроект № 6167. Проте на шостій сесії 14 квітня Рада відмовилася включити його до порядку денного, внаслідок чого він був відхилений.
Відмітимо також, що, згідно з регламентом, Рада може розглядати законопроекти, аналогічні тим, які були відхилені, не раніше ніж на наступній сесії. 7-а сесія Ради розпочнеться 7 вересня.
Нагадаємо, що 1 квітня Янукович заявив, що Закон про підвищення соціальних стандартів почне виконуватися після ухвалення закону про державний бюджет на 2010 рік.
tsn.ua
Схожі новини
Створення та просування сайтів
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору