Рівне:

Створення та просування сайтів

У Житомирі 4 години шукали бомбу в судах

Житомирська область 04-лис, 2011, 11:189 prov 790
У Житомирі вчора з Будинку правосуддя, де розташовані Житомирське обласне управління юстиції, Корольовський і Богунський районні суди, були евакуйовані усі співробітники й відвідувачі через анонімне повідомлення про замінування.
Як повідомила працівник відділу громадських зв’язків УМВС України у Житомирській області Алла Ващенко, про замінування будівлі телефоном повідомив невідомий.
Загалом із Будинку правосуддя було евакуйовано близько 200 осіб. Крім того, довелося також евакуювати понад 100 мешканців житлових будинків, розташованих поряд із «замінованою» будівлею, що на площі Соборній.
Пошуки вибухівки розпочалися близько 16:00, правоохоронці не виявили нічого підозрілого і завершили огляд приміщення близько 20:00.
За даними працівниці відділу, у будівлі працювали фахівці вибухотехнічної служби, МВС і МНС. Рух на площі Соборній під час пошуків вибухівки було повністю перекрито.
Зараз міліція шукає особу, яка повідомила про начебто замінування Будинку правосуддя.
Нагадаємо, на початку жовтня у Миколаєві невідомий по телефону повідомив у чергову частину міського управління міліції про замінування будівель двох судів - Центрального і Заводського. Вибухівки виявлено не було.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору