Рівне:

Створення та просування сайтів

У Рівному «обчистили» сейфи двох медзакладів

Рівненська область 01-січ, 2012, 15:089 prov 810
Уночі, 29 грудня, невідомі особи викрали гроші із бухгалтерії Рівненського онкологічного диспансеру та Рівненської обласної санітарно-епідеміологічної станції - 28 та 17 тисяч гривень відповідно.
Злочинці, котрих нині розшукує міліція, добрались до сейфу одного з кабінетів господарського відділення диспансеру без перешкод. Вони скористалися відсутністю системи сигналізації та охорони. Піднявшись на другий поверх по евакуаційно-пожежних сходах, крадії відкрили двері балкону та проникли у середину приміщення бухгалтерії. В одному із кабінетів і натрапили на сейф, у якому зберігалися кошти для виплати заробітної плати працівникам цього медичного закладу. Злодіям навіть не довелося ламати залізний сейф. Вони знайшли ключ від нього, котрий касир залишив у шухляді, і поцупили звідти 28 тисяч гривень.
Як стало відомо згодом, напередодні касир онкологічного диспансеру отримала у банку готівку для виплати заробітної плати - 52 тисячі гривень. Частина працівників її встигла отримати, а інша - залишилася напередодні Нового року без зароблених грошей.
Майже аналогічний злочин скоїли невідомі і в приміщенні Рівненської обласної санітарно-епідеміологічної станції. Вони проникли до приміщення закладу, де із сейфів у кабінетах забрали гроші на суму майже 17 тисяч гривень.
- Зловмисники, швидше за все, були освідомленні про відсутність охорони та сигналізації, - повідомив начальник Управління МВС України у Рівненській області полковник міліції Василь Лазутко, котрий виїхав у складі слідчо-оперативної групи на місце злочину. - Не виключено, що крадіжка з обох закладів - справа одних і тих осіб. Оперативно-пошукові заходи тривають. Експерти вилучені з місць події речові докази, котрі, сподіваюсь, дадуть змогу затримати підозрюваних у скоєнні злочину.
Наразі за цими фактами порушені кримінальні справи за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на строк до шести років.
Про це Провінційці повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору