Рівне:

Створення та просування сайтів

Радянські зонди бачили на Венері живих істот - г.н.с. Інституту космічних досліджень РАН

Цікаво 02-лют, 2012, 11:579 prov 830
На записах радянських зондів з Венери знайшли об'єкти зі "властивостями живих істот".
На знімках, зроблених на Венері в 1980-і роки радянськими зондами, присутні об'єкти, які здатні пересуватися і, можливо, мають "властивості живих істот".
Таку думку висловив головний науковий співробітник Інституту космічних досліджень РАН Леонід Ксанфомаліті, повідомляє ТСН. "Виявлено об'єкти помітних розмірів, від дециметра до півметра, які з'являються, змінюються або зникають. Це випадкове виникнення зображень через "шум" важко пояснити", - пише вчений у своїй статті.
У 1970-і та 1980-і роки дослідники здійснили цілий ряд успішних місій з дослідження Венери, під час яких були отримані перші в історії знімки її поверхні, невидимої з Землі через постійний щільний хмарний покрив в атмосфері планети.
Апарати "Венера-9" і "Венера-10" в 1975 році, а потім "Венера-13" і "Венера-14" в 1982 році отримали серію телевізійних панорам Венери з допомогою скануючих фотометричних камер оптико-механічного типу.
За словами автора статті, поштовхом до нової спроби аналізу колишніх результатів венеріанських місій став "великий потік нових результатів досліджень екзопланет помірної маси, серед яких повинні зустрічатися і тіла з фізичними умовами, близькими до венеріанських".
Учений нагадує, що з 1995 року було виявлено понад 500 планет біля інших зірок. Пошук планет, де можливе життя, ведеться виходячи з постулату про нормальні фізичні умови в "зоні життя", тобто тиску, температури, можливо, складу атмосфери, подібних до земних.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору