Рівне:

Створення та просування сайтів

Спецслужби України та Польщі з незаконного обігу вилучили 140 кг амфетаміну

Волинська область 27-бер, 2012, 11:589 prov 907
У результаті спільної спецоперації Служби безпеки України та Агентства внутрішньої безпеки (АВБ) Республіки Польща з незаконного обігу вилучено 140 кг небезпечної психотропної речовини – амфетаміну, який члени міжнародного організованого злочинного угруповання планували збути на території нашої держави, повідомляє Прес-центр СБ України.
У листопаді 2011 року співробітники СБУ затримали у Волинській області двох наркокур’єрів – громадянина України та громадянина РП, які контрабандою перемістили в Україну понад 3,5 кг амфетаміну. Стосовно зловмисників було порушено кримінальну справу за ст. ст. 305, 307 Кримінального кодексу України.
Під час досудового слідства встановлено, що наркоугруповання планувало і в подальшому постачати в Україну великі партії цієї психотропної речовини для оптового збуту. Підготовлений для контрабандних переправлень амфетамін зберігався у спеціальній схованці на території Польщі.
У ході постійного обміну інформацією між СБУ та АВБ РП було перевірено надані українською спецслужбою відомості про діяльність угруповання, точно встановлено місце знаходження прихованого наркоділками амфетаміну.
21 березня ц.р. співробітники Агентства внутрішньої безпеки РП вилучили зі схованки 140 кг амфетаміну. Наразі тривають оперативно-розшукові заходи із викриття усіх ланок злочинного угруповання на території обох держав.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору