Рівне:

Створення та просування сайтів

120 годин громадських робіт, чи три роки обмеження волі?

Рівненська область 30-сер, 2012, 11:559 prov 1 201
У 41 рік Валентина, жителька села Сварицевичі, встигла отримати від судово-наркологічної медичної комісії зовсім неприємний висновок — алкогольна залежність. Наприкінці січня 2012 року була засуджена районним судом за частиною 1 статті 164 Кримінального кодексу України (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей).
Згідно з рішенням суду Валентина отримала міру покарання у вигляді 120 годин громадських робіт. Засуджену направили в сільську раду за місцем проживання, де їй надали роботу з благоустрою та впорядкування території Сварицевицької сільської ради. Проте Валентина, відповідно до встановлених днів, до громадських робіт без поважних причин не приступила.
У зв’язку з цим слідчий районного відділу міліції відносно 41-річної Валентини порушив кримінальну справу за частиною 2 статті 389 Кримінального кодексу України (Ухилення від відбування громадських робіт особою, засудженою до цього покарання). До трьох років обмеження волі передбачає санкція зазначеної вище статті.
Валентина під час спілкування з міліціонерами свою вину за фактом ухилення від громадських робіт визнала та пояснила коротко: не мала бажання їх виконувати.
Незабаром кримінальну справу з обвинувальним висновком скерують до суду, де й буде вирішено остаточну міру покарання, яку отримає Валентина.
Життя прожити — не поле перейти, кажуть у народі. У житті потрібно намагатись жити, а Валентина нехтує всіма принципами буття заради оковитої.
Галина ДЕМ’ЯНЕЦЬ,
помічник начальника Дубровицького РВ УМВС.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору