Рівне:

Створення та просування сайтів

Школярки втекли з дому заради дорослих розваг

Головна / Рівненська область 23-лис, 2012, 12:309 prov 1 231
Намір позбутися надокучливої батьківської опіки малолітні подружки виношували вже кілька днів. І двадцять першого листопада втілили свій план в життя.
Щоранку 13-річні школярки, збиралися та йшли нібито до школи. Однак, не до навчального закладу пролягав їхній шлях. В час, відведений для пізнання науки, вони розважалися в місті, відпочивали в кафе, спілкувалися в соціальних мережах в Інтернет клубах. Коли вчителі повідомили батьків про те, що їхні доньки не відвідують навчання, дівчата поспіхом зібрали сумки та зникли з домівок. Майже добу вони розважалися, коли їх рідні через їх вчинок не знаходили собі місця. Аби батьки не змогли завадити розвагам надокучливими дзвінками, ті змінили номери мобільних. Вже близько обідньої пори наступної доби правоохоронці знайшли школярок в одному з кафе Рівного. На запитання правоохоронців: – Що спонукало їх до такого вчинку? Відповіли зухвалим мовчанням. Та вже пізніше одна стверджувала, що в обох їх родинах постійні негаразди і терпіти їх вони не захотіли.
— Коли проаналізували коло знайомих дівчат, виявилося, що вони товаришують з друзями, які неодноразово потрапляли за подібні вчинки в правоохоронні органи,- розповідає начальник кримінальної міліції у справах дітей Рівненського міського відділу міліції Олена Кравчук. — Першопочатковояк вони собі придумали, вже дорослі дівчата, взагалі на контакт з міліціонерами та батьками не шли, — продовжує Олена Костянтинівна.
Однак, як свідчить результат проведеної перевірки, нарікань на батьків не має, займаються вихованням своїх дітей і забезпечують їх нормальний розвиток. Звісно, хто ж з дорослих зрозуміє такі стрімкі бажання своїх дітей жити дорослим життям.
Наразі триває слідство та вирішується питання про направлення дівчат до притулку для дітей. А на батьків чекає штраф за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками, або особами, які їх заміняють батьківських обов`язків щодо виховання своїх дітей).

СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Схожі новини
Коментарі - всього 1

SJRoberto 30-гру, 00:52

Здравствуйте у вас форума не хватает на сайте будет ли он??
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору