Рівне:

EnglishRussianUkrainian

НОВА КНИЖКА ПРО ВОЛИНЬ ВИЙШЛА У ЛЬВОІВІ

Перлина 23-дек, 2012, 10:269 prov 900
У видавництві ТзОВ "Простір-М" (Львів) вийшла монографія Дениса Козака «Поселення неврів, слов'ян та германців на Стирі». Монографія присвячена висвітленню результатів роботи Волинської археологічної експедиції Інституту археології НАН України у 2004-2010 рр. на багатошаровому поселенні біля с. Хрінники під керівництвом Д.Н.Козака.

Книжковий інтернет-магазин
http://kmbooks.com.ua/

Праця є продовженням книги «Давні землероби Волині» (2004 р.). У ній проаналізовано поселення ранньозалізного часу, що пов'язуються із племенами неврів; поселення поморсько-кльошової культури, носії якої були пращурами слов'ян та германців. Детально розглянуті матеріали вельбарської культури, творцями котрої були готи - східногерманське племінне об'єднання, що прибуло на землі Волині з території північно-східної Польщі. Аналізуються також матеріали поселень слов'янської та княжої доби. Розглянуті питання етнічної належності та соціально-економічного розвитку давніх племен Волині, окремі аспекти їх духовного життя.
У вступі аокрему подяку висловив нашим друзям та колегам: кандидату історичних наук Богдану Прищепі, науковому співробітнику Інституту українознавства НАН України Дмитру Павліву, співробітникам відділу археології ранніх слов'ян та регіональних польових досліджень Інституту археології НАН України Антону Панікарському та Тетяні Шитій, а також працівнику дочірнього підприємства ОАСУ Інституту археології НАН України «Волинські старожитності» Віктору Баюку.
Книга стане в нагоді як науковцям, так і краєзнавцям. Особливо цікавою, звичайно, вона буде для студентів історичних факультетів Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Рівненського інституту слов'янознавства, Київського славістичного університету та Рівненського державного гуманітарного університету, які протягом 2004-2012 років проходили археологічну практику у Хрінниках.

Довідково:
Козак Денис Никодимович - відомий вчений, доктор історичних наук, професор, заступник директора та завідувач відділу археології ранніх слов'ян і регіональних польових досліджень Інституту археології Національної академії наук України, автор більше 200 наукових праць, серед яких 14 індивідуальних і колективних монографій, низка брошур та навчальних посібників.
Схожі новини
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Июнь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Вгору