Рівне:

Створення та просування сайтів

На Рівненщині правоохоронці розшукують жінку, яка під виглядом соціальної працівниці виманила у пенсіонерів кругленьку суму готівки

Рівненська область 12-кві, 2013, 14:529 prov 851
Скільки людей не застерігай від пройдисвітів, які тиняються в полюванні за чужими статками, та все одно знаходяться довірливі громадяни, які ще вірять у «грошову» реформу та різні види соціальних допомог. Так, днями в Гощі невідома жінка під виглядом соціальної працівниці ошукала подружжя, забравши у 84-річних пенсіонерів 16000 гривень та 900 доларів.
Літня жінка розповіла, що того ж дня в обідню пору до них у дім зайшла незнайома молода білявка, яка відразу ж поцікавилася, як поживає подружжя, запитала про здоров’я та самопочуття. Говорила привітно, лагідно, виявляючи співчуття й турботу.
— Незнайомка сказала, що з травня нам будуть додавати до пенсії по 50 гривень, — зі сльозами на очах говорить потерпіла Ольга Семенівна. — Молодиця застерегла, що коли будуть приносити гроші, звертати особливу увагу потрібно на купюри номіналом в 200 та 500 гривень, адже, як сказала шахрайка, серед них найчастіше зустрічаються підробки.Сказала, якщо у нас є такі гроші, то вона одразу ж може показати різницю між справжньою купюрою та підробкою й перевірити, чи немає серед них фальшивок.
Довірлива пенсіонерка одразу дістала з шафи все, що спільно за роки нажили з чоловіком. Після «перевірки» бабуся поклала гроші назад до схованки. Гостя ж, знаючи, що їй насправді потрібно від цих людей, попросила води. Коли шахрайка залишилася у кімнаті сама, забрала гроші та швидко попрощалася. Схаменувшись, подружжя зазирнуло у сховок, проте коштів там не було.
— За частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження, — зазначив заступник начальника УМВС – начальник кримінальної міліції Сергій Гандзелевський. — Наразі працівники міліції встановлюють осіб, причетних до скоєння злочину. Хочу звернутися до мешканців Рівненщини, особливо пенсіонерів! Якщо до вас прийшли незнайомі особи, в першу чергу переконайтеся, що це дійсно соціальні працівники. Якщо у них немає підтверджуючих документів, одразу ж звертайтеся до міліції за номером «102».

Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору