Рівне:

Створення та просування сайтів

Зламалися більше 10 авто: у Львові на АЗС спалахнув скандал через неякісний бензин

Новини регіону / Львівська область 01-лип, 2023, 09:369 prov 224
У п'ятницю у Львові, 30 червня, на одній із автозаправних станції міста більше десятка автомобілів зіткнулися із одинаковою неприємностю. Про це «Варті-1» стало відомо з місцевих пабліків.
Зазначається, що водії заправили свої автівки 95 бензином на АЗС «ОККО», після чого навіть не змогли покинути територію мережі, оскільки заявили про несправність та унеможливлення експлуатації своїх транспортних засобів. Обурені власники через цю ситуацію нарікають, що справа у поганій якості пального і викликали правоохоронних органів для встановлення обставин.
Також зазначимо, існує ймовірність, що причина зламаних авто полягає в ажіотажі (через підвищення ПДВ з 1 липня), а саме: в резервуарах, ймовірно, могла закінчуватися кількість пального, а це може спричинити потрапляння осаду в бензобак транспортного засобу, який легко спровокує поломку. 
Наголошуємо, стверджувати про погану якість пального не можемо поки це не підтвердить експертиза.
Нагадаємо, в українських містах вже вишикувалися черги за бензином через зростання ПДВ з 1 липня з 7% до 20%. Подорожчання ПДВ справді призведе до зростання цін, проте це відбувається поступово протягом кількох тижнів. Проте різке зростання попиту, навпаки, може призвести до ще більшого подорожчання.
Джерело.
Схожі новини
Сайт безкоштовних оголошень Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Вгору