5-й етап відкритого кубка Сарненського району з шахів 2023 року

Рівненська область / Новини регіону / Спорт 26-лип, 2023, 15:089 prov 1 207
Пятий етап на визначення абсолютного чемпіона відкритого кубка Сарненського району з шахів 2023 року пройшов на березі озера Селянське та був присвячений до міжнародного дня шахів. За сприятливої погоди на лоні природи зіграли турнір в девять турів по 10 хвилин на партію кожному з учасників.
Старт змагань найкраще вдався березнівчанам Петру Іллюку та Василю Атаманцю, сарненчанам Олександру Цицюрі, Юрію Корсуну, Андрію Чернецову, Миколі Копищику, Віктору Параниці, Олександру Абрамчуку (с. Чудель), Віктору Сергійчуку (с ,Стрільськ). В подальшому свіже повітря добре подіяло на Романа Хильчука (м. Березне), Олексія Жакуна (м. Дубровиця) та Віталія Годунка, які доєдналися до лідируючої групи. І пішла коса на камінь.
Лідери безкомпромісно грали між собою, внаслідок чого після двох третин дистанції на шаховий олімп одноосібно вийшов Петро Іллюк. За ним з відставанням в одне очко вишикувались Андрій Чернецов, Василь Атаманець, Олексій Жакун, Олександр Цицюра та Роман Хильчук. Саме ці спортсмени і зібралися розіграти комплект нагород. Однак несподівано з середини таблиці, здобувши три перемоги поспіль в останніх турах, бронзову нагороду з результатом 6,0 очок завоював Олександр Абрамчук. Срібна нагорода дісталася Василю Атаманцю (м.Березне) – 6,5 очок. А чемпіоном турніру став Петро Іллюк – 7.5 очок.
22. Пискалов Андрій, 1850 Кричильськ - 0,5

Після невеличкої перерви учасники привітали з Днем народження свого колегу-шахіста, підприємця-мецена та просто чудову людину Івана Заня.
І спочатку зіграли в його честь міні - турнір по футболу. Де перемогу здобула команда «Сарни-2» у складі Олександра Абрамчука, Івана Заня, Івана Копищика та Олексія Жакуна; друге місце посіла команда «Сарни-1» ( Микола Копищик, Тарас Банацький, Олександр Баглей, Віктор Сергійчук; бронзову нагороду виборола команда «Березне» (Роман Хильчук, Сергій Касянець, Сергій Хильчук, Сергій Лемех).
А потім провели, також в його честь, міні-бліц турнір з шахів у 7 турів по 5 хвилин.
Тут впевнену перемогу, втративши лише пів-очка здобув Олександр Абрамчук, друге місце посів Петро Іллюк, третє місце забронював за собою Андрій Чернецов.